przewodnicy turystyczni

Świątkowski Andrzej

Świątkowski Andrzej

Wieloletni przewodnik, pedagog, instruktor, wychowawca i kierownik. Właściel Biura Turystyki Aktywnej ZLOT i serwisu przewodnicy.pl. Swoje doświadczenie zdobywał w pracy na wyjazdach z dziećmi, młodzieżą szkolną oraz osobami dorosłymi pilotując i prowadząc wycieczki turystyczne po Polsce. Wielokrotnie prowadził letnie i zimowe obozy stacjonarne jako wychowawca, a później kierownik. Przez wiele lat organizował i prowadził osobiście trampingi rowerowe po Słowacji, Czechach, Austrii, Holandii, Węgrzech, Szwecji, Danii i Norwegi. Wędrował z młodzieżą po Bieszczadach, Beskidach, Tatrach i Słowackim Raju. Pływał po Krutyni, Drawie, Czarnej Hańczy, Pilicy, Brdzie, Dunajcu i wiele innych rzekach... To tak w dużym skróce.

Obecnie w dalszym ciągu zajmuję się turystyką kwalifikowaną. Mniej jeżdżę, więcej siedzę w biurze i zajmuję się takimi rzeczami jak ten serwis, ale nie tylko. Jestem organizatorem wycieczek turystycznych, zielonych szkół, koloni i obozów letnich, a takrze wyjazdów zimowych. Nie oznacza to, że na starość całkowicie odpuściłem wędrówki w terenie. Od czasu do czasu dam się namówić na jakiś wyjazd. Jako instruktor turystyki kajakowej i ratownik WOPR bardzo chętnie organizuję i prowadzę spływy kajakowe, głównie w okolicach Warszawy. Jestem autorem przewodnika kajakowego po Wkrze - jednej z najładniejszych rzek Mazowsza.

Skontaktuj się ze mną
Tel: +48601397791
Email: info@przewodnicy.pl
Miasto: Łomna
Woj: mazowieckie

Moje uprawnienia:

Ostatnio dodani przewodnicy, piloci

Poniżej prezentujemy nowych przewodników, którzy nie dawno zarejestrowali się w naszym systemie i chcą być do Państwa dyspozycji.