przewodnicy turystyczni

O nas

O nas

Serwis internetowy Przewodnicy.pl powstał z myślą nie tylko o przewodnikach, ale także turystach, którzy szukają interesujących krajoznawczo miejsc i profesjonalnej opieki przewodnickiej. Za pośrednictwem naszego portalu otrzymują Państwo dostęp do kompetentnych i wyczerpujących informacji na temat atrakcji turystycznych. Natomiast dla osób zawodowo zajmujących się przewodnictwem oferujemy możliwość zamieszczenia profesjonalnej wizytówki, zawsze aktualnej i zawsze dostępnej w globalnej sieci.

Przewodnikom umożliwiamy nowoczesną promocję swoich usług i pozycjonowanie w gronie najlepszych specjalistów turystycznych w Polsce. Baza ogłoszeń przewodnicy.pl pozwala zamieszczać ogłoszenia i administrować nimi w wysoce zorganizowany sposób. Zapewniamy możliwość wyróżniania ogłoszeń za pomocą zdjęć, a także szybką i łatwą rejestrację oraz edycję ogłoszeń. Zachęcamy do autentycznej prezentacji swojej osoby i opublikowania również krótkiej notki informacyjnej, w której będą mogli Państwo opowiedzieć więcej o sobie i o doświadczeniu przewodnickim jakie Państwo oferują. Niezwykle ważną funkcjonalności strony jest również możliwość zamieszczania specjalistycznych artykułów o tematyce krajoznawczej Państwa autorstwa. Wiemy, że dokładają Państwo wszelkich starań, aby stać się prawdziwym ambasadorem swojego regionu i kraju, a tego typu artykuły będą właśnie najlepsza Państwa reklamą.

Natomiast dla osób szukających obsługi przewodnickiej Przewodnicy.pl są platformą oferująca informacje o profesjonalnych przewodnikach w kraju i zagranicą. Klienci, którzy wybierając swojego przewodnika chcą dokonać świadomego wyboru i mieć pewność, że trafią w dobre ręce i otrzymają profesjonalną obsługę. Nowoczesna i praktyczna wyszukiwarka pozwala na szybki wybór przewodnika, który najbardziej odpowiada wymaganiom osoby poszukującej obsługi przewodnickiej.

Naszym celem jest dostarczenie potencjalnym klientom, przejrzystej, łatwodostepnej bazy dostępnych usług przewodnickich. Nasz stale rosnący i rozwijający się katalog udostępnia Państwu profile zarejestrowanych przewodników, którzy poza doświadczenia w oprowadzeniu grup turystycznych posiadają również niezbędną wiedzę historyczną, etnograficzną, posługują się językami obcymi i legitymują się odpowiednimi uprawnieniami – wszystko to w zależności od Państwa zapotrzebowań. Korzystając z serwisu przewodnicy.pl oszczędzają Państwo zarówno czas jak i pieniądze. Znalezienie odpowiedniego przewodnika nigdy nie było takie proste.