przewodnicy turystyczni

Zon Maksymilian

Zon Maksymilian

Witam,
Urodziłem się w Lublinie niedaleko od Starego Miasta, dlatego znam to miejsce jak własną kieszeń. Przewodnicką przygodę zacząlem ponad 10 lat temu w PTTK Lublin. Od tamtej pory stało się to moją życiową pasją. W przeszłości mieszkałem kilka lat na Tajwanie, a jeszcze wcześniej w Wielkiej Brytanii. Dzięki poznaniu wielu miejsc w Europie i na świecie moje spojrzenie na sprawy historyczne, kulturowe, architektoniczne ma zdecydowanie kompleksowy charakter. Narracje zawsze dopasowuje do potrzeb i zainteresowania oprowadzanej grupy. U turystów, których mam okazję oprowadzać pragnę zaszczepić zainteresowanie nie tylko historią Lublina, ale również Polski i Europy. Staram się oprowadzać w taki sposób, by zwiedzające osoby wyniosły możliwie dużą korzyść i czuły się zadowolone.

Swobodnie posługuje się językiem angielskim, a także chińskim (dialektem mandaryńskim) w stopniu dobrym, komunikuje się również po rosyjsku.

Zapraszam do kontaktu: tel: 518-590-755 e-mail: maxzon@wp.pl

Wpisując moje imię i nazwisko w serwisie Youtube powinien wyswietlić się filmik z moim udziałem na temat murów obronnych miasta Lublina.

Skontaktuj się ze mną
Tel: 518590755
Email: maxzon@wp.pl
Miasto: Lublin
Woj: lubelskie

Znajomość języków: angielski, chiński, rosyjski

Moje uprawnienia:

Ostatnio dodani przewodnicy, piloci

Poniżej prezentujemy nowych przewodników, którzy nie dawno zarejestrowali się w naszym systemie i chcą być do Państwa dyspozycji.