przewodnicy turystyczni

Wojciechowska Anna

Wojciechowska AnnaJestem licencjonowanym przewodnikiem po Grecji, od ponad 20 lat pokazuję turystom piękno tego kraju. 
Posiadam uprawnienia do oprowadzania we wszystkich stanowiskach archeologicznych, muzeach oraz obiektach sakralnych na terenie całej Grecji. 
Jako absolwentka studiów z zakresu sztuk plastycznych oraz historii sztuki, z artystyczną wrażliwością zapraszam do wspólnego odkrywania historii, sztuki i piękna Hellady.
Oprowadzam zarówno turystów indywidualnych jak i zorganizowane grupy. Posiadam potwierdzone certyfikatem kwalifikacje do oprowadzania osób z niepełnosprawnością oraz osób starszych.

Oferuję niestandardowe, autorskie programy, podróże kulinarne, zwiedzanie dla miłośników fotografii, zwiedzanie połączone z warsztatami plastycznymi i plenerem malarskim, zwiedzanie tematyczne. 
Pomagam w transferach, organizacji wycieczek i pielgrzymek, uroczystości takich jak zaręczyny, zaślubiny, wesela oraz przygotowaniu wyjątkowej podróży poślubnej. 

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, kochasz historię i sztukę, interesuje Cię codzienne życie w Grecji lub jesteś miłośnikiem win, a odkrywanie nowych smaków jest dla Ciebie przyjemnością, czekam na Ciebie w Grecji!

Skontaktuj się ze mną
Tel: 695202033
Tel: +30 6939388822
Email: greeceguide1@gmail.com
Miasto: Ateny
Woj: zagranica

Znajomość języków: grecki, angielski, rosyjski, polski

Moje uprawnienia:

Ostatnio dodani przewodnicy, piloci

Poniżej prezentujemy nowych przewodników, którzy nie dawno zarejestrowali się w naszym systemie i chcą być do Państwa dyspozycji.