przewodnicy turystyczni

Waszak Leszek

Waszak Leszek

Od ponad 20 lat jestem przewodnikiem i pilotem wycieczek. Ukończyłem studia magisterskie, kierunek historia na UAM oraz podyplomowe studia z zakresu oligofrenopedagogiki na APS im. M. Grzegorzewskiej, więc jestem przygotowany do prowadzenia zarówno grup o wysokich wymaganiach merytorycznych jak i grup dzieci (ponad 30 lat pracy jako nauczyciel historii). Jako przewodnik prowadzę wycieczki po Szlaku Piastowskim i wschodniej Wielkopolsce.

Zapraszam wszystkich, którzy chcą poznać dzieje naszego pięknego regionu, początki Państwa Polskiego, trud naszych przodków budujących potęgę monarchii Piastów i Jagiellonów, walczących o utrzymanie polskości pod zaborem pruskim a później o odzyskanie niepodległości w 1918 i 1945 roku. Razem możemy zwiedzić wspaniałe świątynie, pałace a także muzea, skanseny i obiekty wypczynkowo- rozrywkowe. Na życzenie organizatora układam plan zwiedzania, kosztorys wycieczki,rezerwuję wtępy do obiektów oraz posiłki, noclegi i transport.

Skontaktuj się ze mną
Tel: 691026324
Email: leszwasz53@interia.pl
Miasto: Gniezno
Woj: wielkopolskie

Moje uprawnienia:

Ostatnio dodani przewodnicy, piloci

Poniżej prezentujemy nowych przewodników, którzy nie dawno zarejestrowali się w naszym systemie i chcą być do Państwa dyspozycji.