przewodnicy turystyczni

Warońska Bożena

Warońska Bożena

Jestem zwolenniczką pieszych wędrówek, szczególnie górskich, lubię wielodniowe wyprawy.  Tam, gdzie z uwagi na młody wiek nie należy korzystać z wyciągów krzesełkowych proponuję spokojne, całodniowe trasy piesze z uwzględnieniem potrzeb żywieniowych.

Posiadam aktualne licencje na wszystkie polskie górskie (Beskidy i Sudety) Parki Narodowe i Ojcowski PN. Ulubione góry to Bieszczady, Beskid Niski, Pieniny, Babia Góra, Kopa Biskupia, Ślęża, Góry Stołowe, Karkonosze i Góry Izerskie, Łysica. W Ojcowie proponuję wydłużenie wycieczki  o Jaskinię Ciemną i Górę Koronną. Oferuję wysiłek nagrodzony kontaktem z bogatą przyrodą i wspaniałymi krajobrazami. Ostatnio doceniłam korniki - zniszczyły beskidzkie lasy świerkowe dając w zamian rozległe panoramy. 

Jako pilot chętnie jeżdżę do Warszawy, Wrocławia, Krakowa, Zamościa, Kazimierza z przyległościami. Moje tereny przygraniczne to Bastei, Koenigstein, Drezno,  Adrspach, słowacka część Beskidów. Jestem przodownikiem Górskiej Odznaki Turystycznej. Posiadam długoletnie doświadczenie w podróżowaniu z osobami niepełnosprawnymi, seniorami, dziećmi i młodzieżą. Wolę schroniska góskie niż wytworne hotele. Mam uprawnienia wychowawcy i kierownika wypoczynku. Jeżdżę na nartach i na rowerze, pływam kajakiem i wpław.

Skontaktuj się ze mną
Tel: +48603699430
Tel: +48322253945
Email: ahojprzygodo@op.pl
Miasto: Mysłowice
Woj: śląskie

Znajomość języków: umiarkowana: rosyjski, niemiecki

Moje uprawnienia:

Ostatnio dodani przewodnicy, piloci

Poniżej prezentujemy nowych przewodników, którzy nie dawno zarejestrowali się w naszym systemie i chcą być do Państwa dyspozycji.