przewodnicy turystyczni

Waligórski Roman

Waligórski Roman

Jestem polskojęzycznym licencjonowanym przewodnikiem po:
- Splicie,
- wyspie Hvar,
- Trogirze,
- Parku Narodowym Krka,
- twierdzy Klis
- i innych atrakcjach tego rejonu.


Gwarantuję Państwu spacer po tych perełkach Chorwacji, oraz profesjonalizm mojej oferty. Ciekawostki, które Państwu opowiem, na długo zostaną w Państwa wspomnieniach.
Spacerując w Splicie po rzymskich uliczkach, przeniosę Was w czasy cesarza Dioklecjana i gwarantuję, że poczujecie jego obecność, a może niektórzy z Was będą mieli szczęście być zaproszonym na sama ucztę Cesarza Dioklecjana :) Po dotknięciu złotego palucha biskupa Grgura spełni się Wasze najskrytsze marzenie. Wyspa Hvar to wyspa lawendy, której zapach i kolor unosi się w czerwcu i lipcu. Hvar jest pełen tajemnic, tam Was zaprowadzę do opuszczonych, średniowiecznych wiosek, na twierdzę Španjola oraz do pierwszego w Europie teatru, dostępnego dla mieszczan i chłopstwa. Udamy się do uroczych, tajemniczych zatoczek. Na tych, którzy kochają faunę i florę, czeka oferta zwiedzania Narodowego Parku KRKA. Niesamowite kaskady wodospadów, mnóstwo unikalnych i chronionych gatunków roślin i zwierząt. Twierdza Klis, potężna i górująca nad Splitem. To właśnie na tej twierdzy było kręconych mnóstwo zdjęć do filmu "Walka o tron", natomiast dla pasjonatów tego serialu w Splicie znajduje się muzeum i specjalny sklep z pamiątkami
Jako przewodnik, jestem otwarty także na zamówienia specjalne, indywidualne, grupowe, dla VIP-ów oraz firm.
Podróże to moja pasja, a moją wiedzą z przyjemnością się z Państwem podzielę. Opowiem również o chorwackich obyczajach, tradycji oraz tradycyjnej chorwackiej kuchni, polecając dania, których obowiązkowo należy spróbować podczas pobytu nad chorwackim wybrzeżem Adriatyku.
Po spacerze ze mną po Splicie, Trogirze, wyspie Hvar i innych atrakcjach, na długo Wam zostaną w pamięci najpiękniejsze zakątki i wyjedziecie pełni wrażeń. Celem i na pierwszym miejscu jest zawsze zadowolenie klienta.
Do zobaczenia w Dalmacji.

https://www.youtube.com/watch?v=slUzVIaRcT4

Skontaktuj się ze mną
Tel: +38598818966
Email: przewodnik.split@gmail.com
Miasto: Split
Woj: zagranica

Znajomość języków: chorwacki, angielski

Moje uprawnienia:

Ostatnio dodani przewodnicy, piloci

Poniżej prezentujemy nowych przewodników, którzy nie dawno zarejestrowali się w naszym systemie i chcą być do Państwa dyspozycji.