przewodnicy turystyczni

Walicki Maciek

Walicki Maciek
     Posiadam uprawnienia przewodnika górskiego na cały obszar polskich Karpat (Beskidy - wszystkie pasma, Gorce, Pieniny, Bieszczady i Tatry) i Sudetów - wszystkie pasma, oraz ich pogórzy i licencje do prowadzenia po obszarach górskich parków narodowych. Posiadam również uprawnienia przewodnika terenowego po Jurze Krakowsko-Częstochowskiej i województwie świętokrzyskim, oraz jestem  instruktorem przewodnictwa PTTK.
     W ramach uprawnień pilota wycieczek obsługuję grupy na pozostałym obszarze Polski, w Czechach, Słowacji, Węgrzech, oraz częściowo Ukrainie, Austrii, Chorwacji i alpejskich ośrodkach narciarskich.

     Jako organizator turystyki proponuję dla grup zorganizowanych: zwiedzanie miast, wycieczki objazdowe krajoznawcze, piesze górskie, pobyty wypoczynkowe, turnusy narciarskie, obozy, rajdy, oraz inne według zamówienia. Oferuję kompleksową obsługę wyjazdów od zapewnienia transportu, przez zakwaterowanie i wyżywienie, na oprowadzaniu i zwiedzaniu kończąc. Realizuję wyjazdy według życzenia klienta, mogę również zaproponować własne programy.
     Dla zainteresowanych małych grup – 1-3 osób – możliwe jest zwiedzanie z użyciem własnego samochodu, co daje nieograniczone możliwości mobilne i logistyczne, odbieram też osoby bezpośrednio z miejsca zakwaterowania. Dla bardziej wnikliwych oferuje wycieczki tematyczne, n.p.: zamki i zespoły pałacowo-parkowe, drewniane kościoły i sanktuaria, zabudowa regionalna i folklor, ciekawostki i nietypowe miejsca, pomniki przyrody, skałki i wodospady, czy choćby do miejsc gdzie można nabyć regionalne pamiątki, lub skosztować miejscowych produktów, albo dla miłośników pejzaży i fotografii objazd po najlepszych punktach widokowych. Mogą być też inne według sugestii zamawiającego po uprzednim zgłoszeniu.

     Posiadam możliwość oprowadzania w języku angielskim, oraz przeszkolenie w pracy z osobami z dysfunkcją sensoryczną (niewidomi i niesłyszący) z podstawową znajomością języka migowego. 

Za wykonane usługi wystawiam faktury VAT
Zapraszam do współpracy!

Biuro Przewodnickie
Bielsko-Biała
Maciek Walicki
tel: 605 187 761

Ostatnio dodani przewodnicy, piloci

Poniżej prezentujemy nowych przewodników, którzy nie dawno zarejestrowali się w naszym systemie i chcą być do Państwa dyspozycji.