przewodnicy turystyczni

Wałek-Piasecka Agnieszka

Wałek-Piasecka Agnieszka

"Zakochaj się w tym, co robisz i dzięki czemu zarabiasz na życie. Trudno wyrazić radość z tego, że możesz wstać rano z łóżka i przez resztę dnia robić to, co kochasz. Wolę ponieść porażkę, robiąc to, co kocham, niż odnieść sukces w czymś, czego nienawidzę..."
George Burns

 
Jestem licencjonowanym pilotem wycieczek oraz przewodnikiem turystycznym na obszarze województwa zachodniopomorskiego oraz miasta Szczecina. Uprawnienia uzyskałam w 2007 roku i od tego czasu aktywnie zajmuję się oprowadzaniem wycieczek, a raczej gości będących na wycieczkach.

Na co dzień zajmuję się oprowadzaniem grup nie tylko po Szczecinie, ale także województwie zachodniopomorskim. Propozycje wycieczek i spacerów po Szczecinie dopasowuję do każdej grupy, jak i osób indywidualnych, które chcą poznać historię, ciekawostki Szczecina oraz Pomorza Zachodniego. Jako pilot wycieczek specjalizuję się w oprowadzaniu wycieczek po Niemczech, Kopenhadze i Malmo.

Na życzenie grup układam programy wycieczek i rezerwuję wstępy dla grup w muzeach niemieckich.

Moje dane kontaktowe:

Email: agnieszkawalek@poczta.fm
https://agnieszkawalek.wixsite.com/turystyka
Tel. +48 508 43 90 15
 

Pozdrawiam turystycznie
Agnieszka Wałek-Piasecka

Skontaktuj się ze mną
Tel: 508439015
Email: agnieszkawalek@poczta.fm
Miasto: Szczecin
Woj: zachodniopomorskie

Znajomość języków: niemiecki

Moje uprawnienia:

Ostatnio dodani przewodnicy, piloci

Poniżej prezentujemy nowych przewodników, którzy nie dawno zarejestrowali się w naszym systemie i chcą być do Państwa dyspozycji.