przewodnicy turystyczni

Szczepanek Radosław

Szczepanek Radosław

Hej! 

Mam na imię Radek i od 2009 roku jestem licencjonowanym przewodnikiem beskidzkim. Przede wszystkim mówię o sobie miejscowy zawodowy przewodnik, ponieważ oprowadzam po regionie, z którego pochodzę i w którym mieszkam na co dzień, a przewodnictwo traktuję jako główne źródło dochodu. Jestem dostępny 7 dni w tygodniu, 365 dni roku.

Pochodzę z Rajczy (u źródeł Soły), a Małżonka pochodzi z Bielska-Białej (u stóp Szyndzielni). Obie miejscowości traktuję jak swoje własne, a mój obszar uprawnień przewodnickich oraz pracy przewodnika beskidzkiego określony został jako część zachodnia Beskidów Zachodnich. Najczęściej spotkać mnie można w górach i miejscowościach w pasie Beskidów na zachód od Zakopianki do Cieszyna.

Prowadzę własną stronę internetową: https://przewodnik-beskidy.pl . Znajdziesz tam wszelkie szczegółowe informacje na temat mojej osoby oraz przewodnictwa w moim wydaniu.

Oprowadzam po górskich szlakach w Beskidach, w tym także na Babią Górę. Najpopularniejsze wycieczki odbywają się w Beskidzie Śląskim i Żywieckim, ale z wielką chęcią oprowadzam również Beskidzie Małym i Makowskim, a także po pogórzach.

Oprowadzam po miejscowościach leżących w Beskidach i u podnóży Beskidów. Najczęściej są to Bielsk-Biała, Cieszyn, Żywiec, Ustroń, Wisła i Szczyrk. Chętnie pokazuję również uroki Skoczowa, Wadowic, Suchej Beskidzkiej, Makowa Podhalańskiego, Lanckorony, Kalwarii Zebrzydowskiej oraz wielu mniejszych miejscowości w moim regionie.

Prowadzę również wycieczki objazdowe. Do najpopularniejszych należą wycieczki Pętlą Beskidzką oraz Kaskadą Rzeki Soły. Mam jednak głowę pełną pomysłów i chętnie realizuję wycieczki w ramach konkretnych tematów (np. Szlak Architektury Drewnianej, Pasterstwo w Beskidach, śladami Habsburgów) i regionów (np. Śląsk Cieszyński, Żywiecczyzna, Ziema Oświęcimska, Ziemia Wadowicka, Orawa).

Do zobaczenia na szlaku!

Skontaktuj się ze mną
Tel: 694935972
Email: raszczepanek@gmail.com
Miasto: Bielsko-Biała, Rajcza
Woj: śląskie

Moje uprawnienia:

Ostatnio dodani przewodnicy, piloci

Poniżej prezentujemy nowych przewodników, którzy nie dawno zarejestrowali się w naszym systemie i chcą być do Państwa dyspozycji.