przewodnicy turystyczni

Świtała Joanna

Świtała Joanna

Joanna to przewodnik po Krakowie, której praca jest pasją a pasja jest pracą. Oprowadza opowiadając o historii, ale także o sztuce i życiu codziennym dawnego Krakowa. Odpowiada na pytania, ale również je zadaje, aby rozbudzić ciekawość zwiedzających. Jej humor i optymizm zaraża, co sprawia, że goście dobrze się bawią i chętnie spędzają czas w jej towarzystwie. Zna mnóstwo legend i ciekawostek, których najmłodsi podczas zwiedzania Krakowa słuchają z zapartym tchem.

Młodzież chętnie uczy się od niej historii, ponieważ jak sami twierdzą Joanna jest takim nauczycielem jakiego zawsze chcieli mieć. Doświadczona edukatorka muzealna zabierze w świat sztuki i na warsztatach nauczy jak wykonać swoje własne dzieło. Każdy kto weźmie w nich udział poczuje się jak prawdziwy artysta kulturalnej stolicy polski jaką jest Kraków.

Joanna zdobyła uprawnienia do oprowadzania po różnych muzeach Krakowa i ukończyła szkolenia,  które pozwoliły jej poszerzyć wiedzę. Bez wątpienia na tym nie koniec i będzie ich przybywać:

Zapraszam po więcej szczegółów:
https://krakowzwiedzanie.pl
https://www.facebook.com/krakowzwiedzanie/

Skontaktuj się ze mną
Tel: +48500820533
Tel: +48 532 555 180
Email: guideskrakow@gmail.com
Miasto: Kraków
Woj: małopolskie

Znajomość języków: polski, angielski

Moje uprawnienia:

Ostatnio dodani przewodnicy, piloci

Poniżej prezentujemy nowych przewodników, którzy nie dawno zarejestrowali się w naszym systemie i chcą być do Państwa dyspozycji.