przewodnicy turystyczni

Skrzymowski Jarosław

Skrzymowski Jarosław
     Licencjonowany przewodnik podkarpacki z uprawnieniami do oprowadzania po obiektach sakralnych. Specjalność: Twierdza Przemyśl. Wszystkie grupy wiekowe i zawodowe - jestem otwarty na indywidualne zapotrzebowania. Potrafię dostosować się do każdej grupy wiekowej oraz społecznej. Faktury VAT oraz umowy dwustronne. Zapraszam, ze mną nie będziesz się nudzić :)
     Uprawnienia przewodnickie posiadam od 2003 roku, obejmują całe województwo podkarpackie. Dodatkowo pracuję na stałe w Przemyskim Ośrodku Sportu i Rekreacji, nie jestem uzależniony finansowo od grup wycieczkowych, a przewodnictwo, to dla mnie pasja i zamiłowanie. Szcególnie zakochałem się w swoim obecnie rodzinnym mieście Przemyślu, jego niezwykle bogatej i niełatwej historii, wielokulturowości nabytej przez długi okres dziejowy tego grodu, a przede wszystkim w trwałych śladach potężnej Twierdzy z okresu I Wojny Światowej - na ten temat pisałem też pracę dyplomową. Posiadam ukończone studia zawodowe z zakresu polityki regionalnej na katedrze politologii Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej. Wszystko to gwarantuje rzetelność przekazywanych przeze mnie informacji.
Skontaktuj się ze mną
Tel: +48660980519
Email: jarek@przewodnikprzemysl.pl
Miasto: Przemyśl
Woj: podkarpackie

Moje uprawnienia:

Ostatnio dodani przewodnicy, piloci

Poniżej prezentujemy nowych przewodników, którzy nie dawno zarejestrowali się w naszym systemie i chcą być do Państwa dyspozycji.