przewodnicy turystyczni

Sipowicz Adam

Sipowicz Adam

Witajcie, nazywam się Adam Sipowicz i jestem licencjowanym przewodnikiem po Wilnie, Litwie i Łotwie. Ukończyłem studia magisterskie w dziedzinie turystyki i rekreacji na warszawskim AWF i od 2011 roku oprowadzam grupy turystyczne takie jak szkolne wycieczki, zakłady pracy, pielgrzymki i również osoby indywidualne w języku polskim, rosyjskim, angielskim i hiszpańskim. Oprowadzanie jest moją pasją i chętnie zapoznam Was z miejscową kulturą, kuchnią i tradycjami.

Dużo podróżuję, dlatego też wiem, jak ważne jest aby plan zwiedzania był dostosowany do każdej grupy indywidualnie. Jestem gotów Wam przedstawić skarby Wilna, co uczyni, że wycieczka do Wilna pozostanie jeszcze długo w Waszej pamięci.

Oprócz zwiedzania również pośredniczę w organizowaniu i rezerwacji noclegu, wyżywienia, transportu i wszelkich innych usług, z których chcecie skorzystać będąc na Litwie – marzy Wam się lot balonem nad Starówką Wilna? Nic prostszego – zapoznajcie mnie ze swymi zainteresowaniami i oczekiwaniami a ja postaram się, aby Wilno i Litwa na zawsze pozostało w Waszym sercu.

Skontaktuj się ze mną
Tel: +37067720909
Email: wilnious@gmail.com
Miasto: Wilno
Woj: zagranica

Znajomość języków: angielski, rosyjski, litewski, hiszpański.

Moje uprawnienia:

Ostatnio dodani przewodnicy, piloci

Poniżej prezentujemy nowych przewodników, którzy nie dawno zarejestrowali się w naszym systemie i chcą być do Państwa dyspozycji.