przewodnicy turystyczni

Ścibura Bartłomiej

Ścibura Bartłomiej

Gdy jako nastolatek dostałem na urodziny swój pierwszy aparat fotograficzny to od tamtej pory fotografia stała się moją pasją.
Spacerując po mieście i fotografując jego zabytki i architekturę. Po jakimś czasie pomyślałem, że dobrze by było dowiedzieć się czegoś więcej o mieście, które fotografuję i jego historii. Nie myślałem jeszcze wtedy żeby zostać przewodnikiem, ta myśl pojawiła się póżniej gdy miasto i jego historia zaczęły mnie coraz bardziej wciągać. W końcu zapadła decyzja. Ukończyłem kurs dla przewodników miejskich oraz pilotów wycieczek. Dzisiaj z perspektywy czasu wiem, że była to dobra decyzja bo pozwala mi wykorzystać swoją wiedzę, a łącząc ją z moją pasją, z fotografią mogę przy okazji wskazać miejsca skąd można zrobić ciekawe, niebanalne zdjęcia.
Dużo jeżdżę też rowerem i chętnie podejmuję się oprowadzać turystów poruszając się wraz z nimi tym środkiem lokomocji. Dzięki temu jest okazja pokazać znacznie więcej i z nieco  innej perspektywy.
Jestem też przewodnikiem po Muzeum Narodowym w Lublinie, czyli po lubelskim zamku, oraz Majdanku.
Jak już wspomniałem jestem też pilotem i głównie pilotuję wycieczki z młodzieżą szkolną chociaż oczywiście są też grupy składające się z dorosłych. 
Zapraszam do kontaktu
tel. 605-431-299
mail: bartek.scibura@gmail.com
          bartex6011@wp.pl

Skontaktuj się ze mną
Tel: 605431299
Email: bartex6011@wp.pl
Miasto: Lublin
Woj: lubelskie

Moje uprawnienia:

Ostatnio dodani przewodnicy, piloci

Poniżej prezentujemy nowych przewodników, którzy nie dawno zarejestrowali się w naszym systemie i chcą być do Państwa dyspozycji.