przewodnicy turystyczni

Rajch Tomasz

Rajch Tomasz

Elblążanin z urodzenia, od 2006 mieszkam na Dolnym Śląsku. Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Handlowej we Wrocławiu (specj. zarządzanie w turystyce), a także studiów podyplomowych z zakresu Turystyka Biblijna na Papieskim Wydziale Teologicznym.

Jako pilot specjalizuje się w obsłudze wycieczek do: Polski, Niemiec (przewodnictwo po Berlinie), Austrii, Litwy a w przypadku pielgrzymek dodatkowo: Francja, Hiszpania, Portugalia, Ziemia Święta. Po Lourdes i Fatimie oprowadzam z komentarzem teologicznym.

Pracuję także jako przewodnik po Wrocławiu i prowadzę biuro podróży, które ma dwie specjalizacje: incoming do Wrocławia, tj. kompleksowa obsługa grup: rezerwacje hoteli, restauracji, biletów wstępów, usług przewodnickich, sprzedaż ubezpieczeń, a także organizacja wycieczek i pielgrzymek dla grup zorganizowanych w Europie. Za świadczone usługi wystawiam faktury lub faktury VAT marża.

Zapraszam do współpracy: www.wroclaw-travel-service.pl

Skontaktuj się ze mną
Tel: 502445319
Tel: 721614601
Email: biuro@wroclaw-travel-service.pl
Miasto: Dobroszyce
Woj: dolnośląskie

Znajomość języków: niemiecki, angielski (komunikatywnie)

Moje uprawnienia:

Ostatnio dodani przewodnicy, piloci

Poniżej prezentujemy nowych przewodników, którzy nie dawno zarejestrowali się w naszym systemie i chcą być do Państwa dyspozycji.