przewodnicy turystyczni

Pospiech Filip

Pospiech Filip

Poznań, Kórnik, Rogalin 

Wieloletni i doświadczony przewodnik miejski po ww. miejscach oraz animator wyjątkowych wycieczek cofniętych w czasie!
W swej ofercie polecam 2 formy oprowadzania:

1. Wycieczka przewodnicka (bez stroju, animacji) będąca typowym lecz nadal ciekawym oprowadzaniem.

2. Wycieczka "podróż w czasie", w której oprowadzam po poznaniu w stroju XVI w. lansknehta, z ciekawymi animacjami angażującymi uczestników wycieczki, rekwizytami oraz opowiadając z użyciem staropolszczyzny 

Pracując przez dla firmy cityev ent poznań, jako przewodnik i animator posiadam duże doświadczenie w oprowadzaniu zarówno dużych grup, z czym dobrze się czuję i umiem logistycznie dobrze nimi "operować", jak i grup dziecięcych, autokarowych.
Naturalna dla mnie jest gwara poznańska a jako magister prawa oraz pasjonat historii jak i instruktor dawnych europejskich sztuk walki operuję staropolszczyzną wtrącaną w ciekawy sposób podczas zwiedzania.
Jako instruktor Dawnych Europejskich Sztuk Walki w poznaniu oraz aktywny szermierz szermierki historycznej i rodowity poznaniak, od zawsze tu mieszkający, magister prawa, pasjonat historii i wieloletni przewodnik znam poznań i umiem o nim w ciekawy sposób wszechstronnie opowiedzieć i oprowadzić.

kontakt:

tel: 693 321 535
filip_aiki@wp.plSkontaktuj się ze mną
Tel: 693321535
Email: filip_aiki@wp.pl
Miasto: Poznań
Woj: wielkopolskie

Znajomość języków: angielski

Moje uprawnienia:

Ostatnio dodani przewodnicy, piloci

Poniżej prezentujemy nowych przewodników, którzy nie dawno zarejestrowali się w naszym systemie i chcą być do Państwa dyspozycji.