przewodnicy turystyczni

Plichta Katarzyna

Plichta Katarzyna

Nazywam się Katarzyna Plichta i jestem licencjonowanym przewodnikiem terenowym po województwie Warmińsko – Mazurskim. Z ogromną przyjemnością pokażę Państwu miejsca historyczne, wspaniałą przyrodę i zabiorę na rejs szlakami Wielkich Jezior Mazurskich. Nie ma nic piękniejszego niż nocne mazurskie niebo, dlatego też wieczorem zapraszam na ognisko przy którym opowiem ciekawe historie i posłuchamy szant na żywo. 

Kilka słów o mnie.
Wychowałam się w Głuchołazach na Opolszczyźnie. Skończyłam studia turystyczno - krajoznawcze w Trójmieście, a los chciał, że mieszkam w samym sercu Mazur. Gdzie spędzę stare lata tego nie wiem, ale wiem jedno. Tu na Warmii i Mazurach mam jeszcze wiele szlaków do przemierzenia, historii do poznania i zabytków do ujrzenia. Mazury to miejsce zdecydowanie magiczne. To właśnie chęć ciągłego poznawania i dzielenia się zdobytą wiedzą, (a także wrodzona gadatliwość) sprawiły, że od samego początku mojego pełnoletniego życia zajmuje się organizacją wycieczek, pilotażem i przewodnictwem. Zdobywane latami doświadczenie w różnych obszarach turystyki od wolontariusza przez animatora, wychowawcę, pilota po pracownika biur podróży i przewodnika nie zatrzymuje mnie, ale zachęca do ciągłego rozwoju. Zapraszam do wspólnego zwiedzania i podróży, podczas których z chęcią podzielę się swoją wiedzą i pasją. Zorganizuję Państwa wycieczkę po Warmii i Mazurach od A do Z lub pomogę uporządkować plan, który Państwo już mają. 

Jestem miłośniczką turystyki aktywnej, mazurskiej przyrody i Krainy Wielkich Jezior dlatego też, we współpracy ze Szkołą Żeglarstwa Feniks oferuję wycieczki w formie rejsów jachtem po jeziorach Mazurskich,  wycieczki pod żaglami z programem edukacyjnym oraz żeglarskie imprezy firmowe. Zorganizuję dla Państwa także gry miejskie i terenowe.

Serdecznie zapraszam do kontaktu!

Skontaktuj się ze mną
Tel: 511306498
Email: przewodnik@wycieczkimazury.pl
Miasto: Giżycko
Woj: warmińsko-mazurskie

Moje uprawnienia:

Ostatnio dodani przewodnicy, piloci

Poniżej prezentujemy nowych przewodników, którzy nie dawno zarejestrowali się w naszym systemie i chcą być do Państwa dyspozycji.