przewodnicy turystyczni

Pietrzak Agnieszka

Pietrzak Agnieszka

Jestem przewodnikiem po Warszawie od 2018 roku. Urodziłam się w Warszawie i znam swoje miasto od podszewki, ze wszystkimi jego blaskami i cieniami. Kocham je i mam nadzieję, że dzięki mnie Ty też się w nim zakochasz. Kiedy organizuję wycieczkę, zawsze wsłuchuję się w potrzeby moich gości, ponieważ wiem, że każdy jest inny i ma inne oczekiwania. Zależy mi, aby Twój pobyt w Warszawie był naprawdę niezapomnianym przeżyciem.

Z przyjemnością zorganizuję wycieczkę dla Ciebie, Twoich znajomych czy współpracowników, zarówno na trasach typowo turystycznych (Stare Miasto, Praga, Warszawa żydowska, Warszawa Fryderyka Chopina...), jak i tych przygotowywanych na zamówienie. Moje wycieczki prowadzę w języku angielskim, francuskim i hiszpańskim oraz polskim.

Możliwość płatności gotówką, kartą, przelewem, PayPal. Wystawiam faktury.

Jeśli chcesz dowiedzieć się o mnie czegoś więcej, zajrzyj na stronę www.warsawundiscovered.com

---
I’ve been working as a tour guide since 2018. I was born in Warsaw and I know my city inside out, with all its lights and shadows. I love it and I hope you will fall in love with it too. When I organize a tour, I always listen carefully to the needs of my guests, because I know that everyone is different and has different expectations. I want your stay in Warsaw to be a truly unforgettable experience.

I will be happy to organize a trip for you, your friends or colleagues, both on typical tourist routes (Old Town, Prague, Jewish Warsaw, Chopin’s Warsaw...) and the ones on request. I run my tours in English, French, Spanish and Polish.

You can pay by cash, card, bank transfer, PayPal. I issue invoices.

If you want to know more about me, please visit www.warsawundiscovered.com

Skontaktuj się ze mną
Tel: 602742632
Email: agnieszka.a.pietrzak@gmail.com
Miasto: Warszawa
Woj: mazowieckie

Znajomość języków: angielski, francuski, hiszpański, polski

Moje uprawnienia:

Ostatnio dodani przewodnicy, piloci

Poniżej prezentujemy nowych przewodników, którzy nie dawno zarejestrowali się w naszym systemie i chcą być do Państwa dyspozycji.