przewodnicy turystyczni

Piasta Marek

Piasta Marek
Magister Turystyki i Rekreacji na AWF w Poznaniu. Swoją przygodę z przewodnictwem rozpocząłem w 2009 r. gdy zostałem licencjonowanym przewodnikiem miejskim po rodzinnym Poznaniu, zaś w 2010 r. zostałem licencjonowanym pilotem wycieczek. W 2020 r. opuściłem swój ukochany Poznań i przeprowadziłem się na przepiękne Mazury, zaś w 2022 r. zdobyłem licencję przewodnika terenowego województwa warmińsko-mazurskiego.
Już od dzieciństwa marzyłem o byciu przewodnikiem i mam to szczęście, że do dziś jest to mój główny zawód. Przez lata zdobywałem doświadczenie prowadząc grupy zarówno w Polsce, Europie jak i wycieczkach do dalekiej Azji, m.in. Chin, Nepalu, Indii czy Wietnamu.
Uwielbiam szwendać się po różnych bocznych szlakach w poszukiwaniu mniej znanych miejsc z duszą, niezwykłych widoków, a później dzielić się tymi odkryciami z innymi. Świat odkrywam zarówno pieszo, jak i na rowerze, motocyklu, kajaku czy żaglówce.
Obecnie mieszkam w Ełku na Mazurach ze swoją rodziną. Szczególnie chętnie pokażę mało znane tereny tzw. Mazur wschodnich, czyli okolic Ełku, Olecka i Gołdapi, ale i pozostałe atrakcje Mazur, Warmii i Powiśla nie stanowią dla mnie problemu i z radością przedstawię ich piękno oraz urok turystom. Oprowadzam grupy dziecięce, seniorów, dorosłych czy osób z niepełnosprawnościami.
Posiadam certyfikat CAE (Certificate in Advanced English) z języka angielskiego i oprowadzam zagraniczne grupy. 
Skontaktuj się ze mną
Tel: 512875284
Email: marek.piasta@gmail.com
Miasto: Ełk
Woj: warmińsko-mazurskie

Znajomość języków: angielski

Moje uprawnienia:

Ostatnio dodani przewodnicy, piloci

Poniżej prezentujemy nowych przewodników, którzy nie dawno zarejestrowali się w naszym systemie i chcą być do Państwa dyspozycji.