przewodnicy turystyczni

Pawelec Wojciech

Pawelec Wojciech

Pilot wycieczek z 13-letnim doświadczeniem. Specjalizuję się w wyjazdach po Bałkanach, do Czech oraz Tajlandii. Do tej pory współpracowałem m.in. z biurami Rego-bis, Almatur, Logos Tour, Itaka. W ciągu ostatnich 13lat miałem przyjemność prowadzić wycieczki objazdowe oraz być rezydentem w następujących destynachach: Tajlandia, Czechy, Słowacja, Niemcy, Austria, Węgry, Słowenia, Włochy, San Marino, Francja, Monaco, Hiszpania, Chorwacja, Bośnia i Hercegowina, Czarnogóra, Albania, Macedonia, Serbia, Grecja, Bułgaria, Turcja, Rumunia, Ukraina, Litwa, Łotwa, Estonia, Rosja, Polska. Znam język angielski w stopniu zaawansowanym (wpis w legitymacji pilota), niemiecki w stopniu podstawowym, chorwacki w stopniu podstawowym.

W swojej dotychczasowej pracy obsługiwałem zarówno grupy zorganizowane, jak i mieszane. Były to grupy począwszy od młodzieży, rodzin, emerytów, skończywszy na grupach zawodowych jak górnicy czy nauczyciele. Pomimo młodego wieku (32lata) mam bogate doświadczenie (13lat).

Serdecznie zapraszam dobiura kontaktu biura podróży zainteresowane współpracą.

Skontaktuj się ze mną
Tel: 660529799
Email: w.pawelec88@gmail.com
Miasto: Jaworzno
Woj: śląskie

Znajomość języków: angielski, niemiecki, chorwacki

Moje uprawnienia:

Ostatnio dodani przewodnicy, piloci

Poniżej prezentujemy nowych przewodników, którzy nie dawno zarejestrowali się w naszym systemie i chcą być do Państwa dyspozycji.