przewodnicy turystyczni

Ostrowski Piotr

Ostrowski Piotr

Jestem przewodnikiem miejskim po Szczecinie. Oprowadzam po autorskich trasach tematycznych lub ogólnie po najciekawszych miejscach w Szczecinie. Oprócz standardowej trasy po centrum Szczecina, moim konikiem jest Cmentarz Centralny. Zachęcam także do odwiedzenia katedry (ze mną w cenie jest pokaz organowy), zwiedzania Podziemnego Szczecina, rejsu statkiem po Odrze i porcie. Więcej szczegółów na mojej stronie www.guide.szczecin.pl.

Przyjmuję także zlecenia na oprowadzanie po terenie woj. Zachodniopomorskiego, m. in. takie trasy jak: Wyspa Wolin i Uznam, Kamień Pomorski, Stargard Szczeciński, Kobylanka, Kołbacz, Chojna, Trzcińsko-Zdrój, Dolina Miłości. Podejmuję się również wyjazdów do Berlina jako przewodnik. Zajmuję się również oprowadzaniem po Stralsundzie, Poczdamie, a takze Kopenhadze i wyspie Bornholm.

Poza tym mam opanowanych wiele tras jako pilot wycieczek po całęj Europie, od Norwegii po Cypr, od Portugalii po Gruzję. Przeprowadziłem ponad 400 udanych wycieczek.

Chętnie pomagam w przygotowaniu programu wycieczki i zajmuję się rezerowowaniem pojedyńczych świadczeń.

Skontaktuj się ze mną
Tel: 604079207
Email: piostrowski@o2.pl
Miasto: Szczecin
Woj: zachodniopomorskie

Znajomość języków: angielski

Moje uprawnienia:

Ostatnio dodani przewodnicy, piloci

Poniżej prezentujemy nowych przewodników, którzy nie dawno zarejestrowali się w naszym systemie i chcą być do Państwa dyspozycji.