przewodnicy turystyczni

Ogrodnik Tatiana

Ogrodnik Tatiana

Mam na imię Tatiana. Jestem licencjonowanym przewodnikiem miejskim i licencjonowanym przewodnikiem po Trójmieście i Półwyspie Helskim. Posiadam certyfikaty przewodnika po zamku w Malborku i Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku.

Od 2004 r. wykonuję pracę przewodnika, która daję mi dużo satysfakcji, ponieważ lubię kontakty międzyludzkie, połączone z dobrym humorem. Chętnie podzielę się z Tobą ciekawą wiedzą historyczną opartą na faktach i ciekawostkach.
Jeżeli masz ochotę zobaczyć najpiękniejsze zakątki Gdańska i nie tylko, to zapraszam ze mną na wycieczkę. Oprócz Trójmiasta wybierzesz się ze mną do tajemniczego zamku w Malborku, do miasta Kopernika i piernika - Torunia albo znajdziesz się między morzem a zatoka na Półwyspie Helskim. Nigdy nie płynąłeś statkiem po trawie? Doświadczysz tego podczas rejsu po kanale Elbląsko - Ostródzkim.Ze mną zwiedzisz Olsztyn i Elbląg, gdzie się dowiesz z czego słyną regiony Warmii i Mazur. Zwiedzisz urocze Kaszuby, Kociewie i Żuławy Wiślane.
Telefonicznie lub na e-mail uzgodnimy plan wycieczki według Twoich preferencji i stworzymy najlepszą dla Ciebie trasę. Pomogę w zorganizowaniu pobytu w Trójmieście i okolicach ( nocleg, transfer, dobre jedzenie). Dysponuję transportem jak dla turystów indywidualnych,tak i dla grup zorganizowanych wycieczkowych lub wyjazdów integracyjnych.
E-mail: tatianamalbork@o2.pl
Instagram: gdansk_tourguide
Facebook:Tatiana Ogrodnik, Przewodnik po Trójmieście i zamku w Malborku
www.guide1.pl
Whatsapp +48 608051321

Skontaktuj się ze mną
Tel: 608051321
Email: tatianamalbork@o2.pl
Miasto: Gdańsk
Woj: pomorskie

Znajomość języków: Znajomość języków: rosyjski,polski

Moje uprawnienia:

Ostatnio dodani przewodnicy, piloci

Poniżej prezentujemy nowych przewodników, którzy nie dawno zarejestrowali się w naszym systemie i chcą być do Państwa dyspozycji.