przewodnicy turystyczni

Nosal Sławomir

Nosal Sławomir

Zapraszam na wycieczki w Sudety!

Prowadzę wycieczki we wszystkich sudeckich pasmach, zarówno po turystycznych klasykach (Karkonosze, Góry Stołowe, Adrspach/Teplice), jak i miejscach mniej znanych, w których nie brakuje miejsc pięknych i ciekawych, ale za to brakuje tłumów. Jestem certyfikowanym przewodnikiem sudeckim, który całe życie związany jest z tymi górami. Tu się wychowałem i tu najczęściej spędzam czas realizujac swoje pasje i spędzając czas z rodziną.

Z wykształcenia jestem polonistą, z zawodu przewodnikiem i copywriterem. W górach podejmuję się różnych aktywności. Latem można spotkać mnie na turystycznym szlaku lub w jednym z rejonów wspinaczkowych. Zimą ulubionym sposobem poruszania się w górach są dla mnie narty skiturowe. Przez cały czas staram się szkolić w tych dziedzinach, które pozwalają bezpieczniej działać w górach. Brałem udział w szkoleniach z zakresu pierwszej pomocy, lawin, skitouringu czy wspinaczki skalnej i lodowej. Wśród gór staram się spędzać jak najwięcej czasu. Pasja zaniosła mnie nie tylko w Sudety i inne góry Polski. Szczególnym sentymentem spośród swoich górskich wyjazdów darzę wyjazdy w Dolomity i góry Kaukazu.

Zobaczmy się w Sudetach!

Skontaktuj się ze mną
Tel: 506156094
Email: nosal.slawek@gmail.com
Miasto: Jelenia Góra
Woj: dolnośląskie

Moje uprawnienia:

Ostatnio dodani przewodnicy, piloci

Poniżej prezentujemy nowych przewodników, którzy nie dawno zarejestrowali się w naszym systemie i chcą być do Państwa dyspozycji.