przewodnicy turystyczni

Niwicka Katarzyna

Niwicka Katarzyna

Katarzyna Niwicka jest przewodnikiem po Krakowie , do którego turyści chętnie wracają. Jej wiedza,  profesjonalizm i poczucie humoru zjednuje sobie ich sympatię.  Z zamiłowaniem opowiada o historii, geografii i życiu codziennym królewskiego miasta. Przy niej turyści nie nudzą się podczas zwiedzania Krakowa. Każda anegdota, ciekawostka zostaje im w pamięci na długo. Szczególnie chętnie słuchają jej najmłodsi uczestnicy wycieczek, z którymi Katarzyna uwielbia pracować. Towarzyszą jej podczas zwiedzania zadając niezliczoną ilość pytań. Wyczerpująca odpowiedź, którą otrzymują  jeszcze bardziej rozbudza ich ciekawość.

Doświadczona artystka- plastyk nie tylko pomoże dzieciom zrozumieć świat sztuki, ale i nauczy je wykonywać swoje własne pamiątki z Krakowa. Dzięki niej najmłodsi uczestnicy poczują się jak prawdziwi artyści tego historycznego miasta.

Katarzyna zdobyła uprawnienia do oprowadzania po różnych obiektach i muzeach Krakowa oraz ukończyła szkolenia, które pozwoliły jej poszerzyć wiedzę. Chcąc ją doskonalić bierze udział we wszystkich spotkaniach edukacyjnych dla przewodników po Krakowie.

Katarzyna jest w ciągłej współpracy z najlepszymi polskimi biurami podróży i agencjami DMC.

Więcej szczegółów poniżej:

https://its-poland.com/
https://www.facebook.com/itspoland/

Skontaktuj się ze mną
Tel: 523459510
Email: k.sip@its-poland.com
Miasto: Kraków
Woj: małopolskie

Znajomość języków: polski, angielski

Moje uprawnienia:

Ostatnio dodani przewodnicy, piloci

Poniżej prezentujemy nowych przewodników, którzy nie dawno zarejestrowali się w naszym systemie i chcą być do Państwa dyspozycji.