przewodnicy turystyczni

Michaliszyn Larysa

Michaliszyn Larysa
Urodziłam się we Lwowie, który pozostaje moją miłością. Mam polskie korzenie. Od 5 lat mieszkam w przygranicznym Tomaszowie Lubelskim. Jestem licencjonowanym przewodnikiem na Lwów i Kresy Wschodnie, tak bliskie wszystkim Polakom. Oprowadzam grupy po Podolu, Wołyniu, Zakarpaciu, Pokuciu i Kijowie.
 
Specjalizuję się w pilotowaniu grup polskich na Ukrainę. Wschłuchuję się w potrzeby turystów. Realizuję programy - od podróży sentymentalnej, poprzez pielgrzymki, szlak lwowskiego batiara, szlak Małego Rycerza, Złotej Podkowy, aż po wieczory kawalerskie we Lwowie. Przyjmuję zamówienia na niekonwencjonalne imprezy kulturalno-rozrywkowe i firmowe.
 
Kresy Wschodnie to miejsce tajemnicze i magiczne. Moc zabytków, liczne pałace, zamki, kościoły, urokliwe cerkwie. Czy można nie znać tych miejsc, które tak mocno zapisały sie na kartach historii Polski, zakątków, z którymi wiąże się tyle wspomnień i tak ważnych nazwisk?
 
Współczesny Lwów również zaskakuje swoją otwartością, różnorodnością, nowoczesnością, bogactwem atrakcji, nocnym życiem. To miasto, które nie zasypia. Tętni życiem miliona mieszkańców i półtora miliona turystów. Tu wszystko oddane jest do Twojej dyspozycji. Nie ma takiego drugiego miasta, które traktuje Ciebie jak najlepszego gościa. Nie zwlekaj! Lwów już na Ciebie czeka!       
Skontaktuj się ze mną
Tel: +48503848785
Tel: +380 979359443
Email: larysagid@gmail.com
Miasto: Tomaszów Lubelski
Woj: lubelskie

Znajomość języków: Język ukraiński, język polski, język rosyjski

Moje uprawnienia:

Ostatnio dodani przewodnicy, piloci

Poniżej prezentujemy nowych przewodników, którzy nie dawno zarejestrowali się w naszym systemie i chcą być do Państwa dyspozycji.