przewodnicy turystyczni

Marciniak Aneta

Marciniak Aneta

Świętokrzyskie to magia i pełna uroku puszcza jodłowa.. Tu baśń przeplata się z historią, a nad wszystkim wciąż latają czarownice. 

Chcesz poczuć klimat najbardziej zaczarowanego regionu? Zapraszam do kontaktu, bo jak zwiedzać, to tylko z przewodnikiem świętokrzyskim. A najlepiej z takim, dla którego oprowadzanie to prawdziwa pasja. Od pierwszego dnia z turystami wiedziałam, że znalazłam swoje zawodowe miejsce. 

Turystyczną gawędę snuję m.in na łamach ogólnopolskiego kwartalnika PTTK TURYSTA oraz na antenie Radia Kielce, łącząc tym samym przewodnictwo z pracą dziennikarza. 

 Gotowi wsiąść na miotły? 

Zapraszam do wspólnej wędrówki po zaczarowanej świętokrzyskiej krainie, gdzie Świst, Poświst i Pogoda kryją się w cieniu Świętego Krzyża, a duchy dawnych mieszkańców bawią się podczas wiecznie trwającego święta Stado. 

Poprowadzę Cię szlakiem legend, baśni i anegdot. Chyba, że interesują Cię partyzanckie gawędy? Ziemia Świętokrzyska to także walki o wolność - nie może zatem zabraknąć wędrówki jej śladem. 

Zapraszam do kontaktu wycieczki zorganizowane - szkoły, firmy, biura podróży. 

www.przewodnik-z-pasja.pl


Skontaktuj się ze mną
Tel: 576293967
Email: amklublin@gmail.com
Miasto: Kielce
Woj: świętokrzyskie

Znajomość języków: angielski, rosyjski

Moje uprawnienia:

Ostatnio dodani przewodnicy, piloci

Poniżej prezentujemy nowych przewodników, którzy nie dawno zarejestrowali się w naszym systemie i chcą być do Państwa dyspozycji.