przewodnicy turystyczni

Malinowska-Mikołajczyk Agnieszka

Malinowska-Mikołajczyk Agnieszka

Witam serdecznie!

Jako Przewodnik Inspiracji zapraszam na autorskie spacery po Lublinie: dla małych i dużych, dla lubelaków i turystów, indywidualne i grupowe - jednym słowem dla każdego! Razem ze mną poznacie mnóstwo lubelskich smaczków, ciekawostek i sekretów.  Na pewno nikt nie będzie się nudzić!

Posiadam uprawnienia do oprowadzania po Kaplicy Trójcy Świętej oraz wystawach stałych Muzeum Narodowego w Lublinie. Jestem partnerem Sezonu Lublin, a także programu "Zwiedzaj Lublin z Przewodnikiem" - dzięki niemu jeśli przyjeżdzasz do Lublina jako indywidualny turysta nie musisz zamawiać indywidualnego zwiedzania, możesz dołączyć do otwartego spaceru!

Poza oprowadzaniem po Lublinie prowadzę również tematyczne zajęcia edukacyjno-animacyne dla klas szkolnych, które odbywają się w jednym z najważniejszych zabytków naszgo miasta, czyli na Wieży Trynitarskiej. 

Z wykształcenia jestem socjologiem, z zawodu i zamiłowania pilotem wycieczek, przewodnikiem i animatorem. Prywatnie zaś, żoną i mamą, miłośniczką podróży, tańca i projektów DIY. Z turystyką związałam się w 2011 roku - wtedy pierwszy raz wyjechałam do pracy jako dziecięcy animator hotelowy. Nieco później rozpoczęłam współpracę z jednym z wiodących touroperatorow jako pilot wycieczek. Pokazywanie innym wyjątkowych miejsc w Hiszpanii i na Kubie oraz opowiadanie o nich dawało mi mnóstwo radości. W pewnym momencie stwierdziłam, że niepowtarzalne miejsce jest też bardzo blisko mnie i czas zacząć snuć opowieści właśnie o nim... O moim rodzinym Lublinie! 

Zapraszam serdecznie do kontaktu i... do zobaczenia w Lublinie! :)
Skontaktuj się ze mną
Tel: 500190768
Email: amm-lublin@wp.pl
Miasto: Lublin
Woj: lubelskie

Moje uprawnienia:

Ostatnio dodani przewodnicy, piloci

Poniżej prezentujemy nowych przewodników, którzy nie dawno zarejestrowali się w naszym systemie i chcą być do Państwa dyspozycji.