przewodnicy turystyczni

Majer Alicja

Majer Alicja

Jestem doświadczonym pilotem wycieczek (licencja od 2004r.), przewodnikiem terenowym po województwie sląskim (od 2010 r.), po Ojcowskim Parku Narodowym oraz przewodnikiem miejskim po Katowicach i miastach Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii. Oprowadzam po terenie Śląska, Polski, Europy turystów z różnych grup wiekowych (dorosłych, dzieci i młodzież), z kraju i zagranicy - zawsze z pasją, dostosowujac program do indywidualnych potrzeb.

Jako przewodnik chętnie dzielę się swoją wiedzą na temat wciąż zmieniających się Katowic oraz innych śląskich miast oraz miasteczek z unikalnym Szlakiem Zabytków Techniki, tworzącym się Szlakiem Magnatów Przemysłowych, licznymi terenami zielonymi i zabytkami sakralnymi.

Jako pilot wycieczek oprowadzam po wielu regionach Polski - szczególnie pokochałam Suwalszczyznę, Mazury, Ziemię Lubuską, Dolny Śląski i Roztocze. Moje ulubione kierunki poza krajem, to Wielka Brytania, Irlandia, Litwa, Łotwa i Estonia, Słowacja, Węgry, Austria, Niemcy, Holandia, Skandynawia, ale pilotuję również wycieczki do innych państw. Obsługuję różne typy imprez - wycieczki krajoznawcze, wycieczki szkolne, pielgrzymki, grupy incentive.

Zainteresowania - podróże, historia, religie, wędrówki górskie, żeglarstwo, narciarstwo.

Zapraszam do współpracy.

Skontaktuj się ze mną
Tel: +48609811722
Email: alicjaguide@gmail.com
Miasto: Katowice
Woj: śląskie

Znajomość języków: angielski, rosyjski

Moje uprawnienia:

Ostatnio dodani przewodnicy, piloci

Poniżej prezentujemy nowych przewodników, którzy nie dawno zarejestrowali się w naszym systemie i chcą być do Państwa dyspozycji.