przewodnicy turystyczni

Maiński Dominik

Maiński Dominik

Urodziłem się w Warszawie, ale już od przeszło dwudziestu lat mieszkam w Lublinie. Wiele osób zadaje mi pytanie, dlaczego zmieniłem stolicę na mniejsze miasto. Lublin ma niezwykły klimat. Jest jednym z najpiękniejszych i najciekawszych miast w Polsce. To miejsce mnie inspiruje i ciągle zachwyca. Tu też mogę realizować się zawodowo. Jestem historykiem sztuki i doktorem historii.

Oprowadzam turystów indywidualnych i grupy zorganizowane po Lublinie i tzw. “trójkącie turystycznym” (Kazimierz Dolny, Puławy, Nałęczów oraz okolice). Posiadam uprawnienia przewodnika miejskiego i terenowego PTTK. Jestem również certyfikowanym przewodnikiem po Muzeum Narodowym w Lublinie, Państwowym Muzeum na Majdanku i Muzeum Wsi Lubelskiej. Dysponuję tytułem Przewodnika Inspiracji Urzędu Miasta Lublin.

Prowadzę spacery ogólne po mieście oraz o specjalistycznej tematyce m.in. z dziedziny malarstwa, architektury, detalu architektonicznego. Każde spotkanie z turystami traktuję indywidualnie, dopasowując się do potrzeb i możliwości grupy. Pokazuję miejsca piękne i popularne, ale również takie, do których turyści trafiają rzadko lub wcale.

Zachęcam do odwiedzania i obserwowania moich mediów społecznościowych oraz stron internetowych:
Facebook: Przewodnik po Lublinie i regionie / Lublin tour guide - Dominik Maiński
Instagram: love_in_lublin_przewodnik
https://miastoinspiracji.lublin.eu/przewodnicy/dominik-mainski/

Zapraszam serdecznie do poznawania ze mną naszego pięknego miasta i regionu!
Do zobaczenia :)
Dominik Maiński

Skontaktuj się ze mną
Tel: 501606155
Email: dominik.mainski@gmail.com
Miasto: Lublin
Woj: lubelskie

Znajomość języków: polski, angielski

Moje uprawnienia:

Ostatnio dodani przewodnicy, piloci

Poniżej prezentujemy nowych przewodników, którzy nie dawno zarejestrowali się w naszym systemie i chcą być do Państwa dyspozycji.