przewodnicy turystyczni

Maciejkianiec Waleria

Maciejkianiec Waleria

Przewodnik i pilot po Krajach Nadbałtyckich

Ile siebie pamiętam - "przewodniczę".
Na początku było Wilno, no bo wiadomo Wilno jest początkiem wszystkiego  i miarą dla urodzonych w nim.  Potem były Kowno, Klajpeda, Poląga, Kiernów, Telsze - miasta mniejsze ale również ciekawe. Póżniej do miast oprowadzanych chętnie dołączyły się miasta innych Krajów Nadbałtyckich takie jak Ryga, Lipawa, Windawa, Kuldiga, Jurmala, Sigulda, Cesis, Dyneburg, Tallinn, Pernawa, Dorpat, Narwa, Helsinki, Pskow, Nowogród, Petersburg, Srebrne i Zlote pierscienie z Katyniem i bez, piękny Krym, Białoruś, Ukraina. Po zmianie kierunku ze wschodu na zachód zaczelam mówić w językach obcych: włoski, angielski. I oprowadzać Z POZWOLENIEM we Wloszech: Wenecja, Florencja, Rzym, Milano, Bologna, Ravenna, inne, a także w miastach Polski, Czech, Niemiec, Austrii.
Jak i wszyscy inni na tej stronie internetowej jestem fachowcem i takiego poziomu że po 2-3 dniach przygotowania mogę oprowadzać  w miastach w których nigdy nie byłam:))

Specjalizuję się w Krajach Nadbałtyckich i Włoszech.
Lubię nie standardowe programy zwiedzania i pomagam ich tworzyć. 

Próbuję nie być ofiarą prania mózgu i oprowadzając po Krajach Nadbałtyckich propagandy nie uprawiam.

Skontaktuj się ze mną
Tel: +37061654795
Email: maveleria@gmail.com
Miasto: Wilno
Woj: zagranica

Znajomość języków: polski, włoski, rosyjski, litewski, angielski

Moje uprawnienia:

Ostatnio dodani przewodnicy, piloci

Poniżej prezentujemy nowych przewodników, którzy nie dawno zarejestrowali się w naszym systemie i chcą być do Państwa dyspozycji.