przewodnicy turystyczni

Ludwiński Daniel

Ludwiński Daniel

Po Toruniu oprowadzam od 2013 roku. Uprawnienia przewodnickie uzyskałem jeszcze przed tzw. deregulacją zawodu, podchodząc do trzystopniowego egzaminu państwowego. Wychodzę z założenia, że w oprowadzaniu chodzi zarówno o wiedzę, jak i o sposób jej przekazania. Przewodnik ma lubić swoją pracę, a także lubić ludzi, uśmiechać się do nich i dzielić pasją oraz miłością do swojego miasta. Zwiedzanie ma być frajdą i przygodą!

Oprowadzając nie ograniczam się tylko do mówienia. Na mojej wycieczce zobaczysz zdjęcia Torunia sprzed lat, kopie archiwalnych dokumentów czy grafik, usłyszysz nagranie bicia największego dzwonu w mieście, dotkniesz najstarszych toruńskich cegieł. Wycieczka ma być barwna i możliwie interaktywna – i na taki właśnie spacer Cię zapraszam. Mam doświadczenie radiowe, więc umiem pracować głosem, zadbać o odpowiednią dykcję i intonację.

Przez ostatnią dekadę oprowadziłem chyba każdy możliwy rodzaj grupy turystycznej – dzieci, dorosłych, seniorów, osób niepełnosprawnych, grupy liczące zarówno 40-50 osób, jak i bardzo kameralne rodzinne. Chcesz przyjechać do Torunia – samemu, z rodziną lub znajomymi, a może jesteś pilotem wycieczek lub pracujesz w biurze podróży i organizujesz wyjazd dla szkoły lub firmy? Świetnie – odezwij się i ruszamy na spacer po mieście!

Zapraszam na moją stronę www.przewodnikdaniel.pl 

Skontaktuj się ze mną
Tel: 507657032
Email: daniel@przewodnikdaniel.pl
Miasto: Toruń
Woj: kujawsko-pomorskie

Znajomość języków: polski

Moje uprawnienia:

Ostatnio dodani przewodnicy, piloci

Poniżej prezentujemy nowych przewodników, którzy nie dawno zarejestrowali się w naszym systemie i chcą być do Państwa dyspozycji.