przewodnicy turystyczni

Łubowicz Michał

Łubowicz Michał

O MNIE

Nazywam się Michał Łubowicz. Jestem Wrocławianinem, przewodnikiem po Wrocławiu i Dolnym Śląsku oraz pilotem wycieczek. Podróże to od 2004 roku moja pasja i praca. Biegle posługuję się językiem hiszpańskim i angielskim.

PRZEWODNIK PO WROCŁAWIU I PO DOLNYM ŚLĄSKU

Uwielbiam pokazywać ludziom Wrocław i Dolny Śląsk. W przyjaznej atmosferze, bez zadęcia i pośpiechu. Po prostu ciekawie i na luzie. Zależy mi, aby moi klienci zachowali wspaniałe wrażenia estetyczne po obejrzeniu pięknych miejsc. Chętnie komponuję moje wycieczki tak, aby wyjątkowe budowle – dzieła człowieka, łączyły się z przyrodą. Tak jak ma to miejsce w przypadku Zamku Książ, Kościoła Wang czy Pałacu Bukowiec otoczonego parkiem w stylu angielskim. Uważam, że takie połączenie jest najbardziej satysfakcjonujące dla ludzkich oczu.

EUROPA POŁUDNIOWA I ZACHODNIA - PILOTAŻ -TURYSTYKA - INCENTIVE - PIELGRZYMKI 

Od lat towarzyszę moim klientom w podróżach po Europie, w szczególności Południowej. Hiszpania i Portugalię są moją specjalnością od lat.

Drugim dobrze poznanym przeze mnie kierunkiem jest Szwajcaria, po której miałem przyjemność pilotować wiele grup z Indii i Malezji.

Pokazuję różne oblicza tego ekskluzywnego kraju - od centrum finansowego w Zurychu, poprzez niezliczone atrakcje takie jak kolej na Górę Jungfrau (najwyżej na Świecie położona wąskotorowa kolej zębata), wytworną kulturalną Lucernę położoną nad pięknym Jeziorem 2 Kantonów, do francuskiej części z najbardziej kosmopolitycznym miastem w Europie – Genewą i pięknymi kurortami takimi jak Montreux czy Vevey.

INCENTIVE – EVENTY – INDIE W EUROPIE - SPECJALNOSĆ

Od 2011 r. zajmuję się obsługą grup incentive i wyjątkowych firmowych wydarzeń w Europie Zachodniej. Miałem przyjemność uczestniczyć w obsłudze eventu firmy Exide w Holandii, w którym uczestniczyło 1500 osób z Indii. Poruszali się oni 35 autokarami, a jedzenie dla nich było przygotowywane przez 20 sprowadzonych specjalnie z Indii kucharzy.

Jako pilot obsługiwałem m.in. ok 250-osobową grupę firmową w Szwajcarii, która zażyczyła sobie organizacji meczu piłki nożnej na lodowcu Glacier 3000 w pobliżu Montreux. Ponadto regularnie brałem udział jako pilot w obsłudze eventów firmy Swaraj Mahindra w Londynie, Monachium, Zurychu, Barcelonie czy Amsterdamie.

Skontaktuj się ze mną
Tel: 579159869
Tel: 666249430
Email: michallubowicz@interia.pl
Miasto: Wrocław
Woj: dolnośląskie

Znajomość języków: Angielski, Hiszpański, Francuski

Moje uprawnienia:

Ostatnio dodani przewodnicy, piloci

Poniżej prezentujemy nowych przewodników, którzy nie dawno zarejestrowali się w naszym systemie i chcą być do Państwa dyspozycji.