przewodnicy turystyczni

Łabeńska Joanna

Łabeńska Joanna

Witam Was serdecznie. Jestem Łodzianką z krwi i kości oraz lokalną patriotką. Śmiem powiedzieć, że Łódź w XIX wieku była drugim Paryżem - wiele z tej architektury zostało do dziś. Ale poza pokazaniem tych miejsc pragnę Ci uświadomić podczas zwiedzania, że ważne jest wykształcenie, chęć zdobywania i poszerzania umiejętności, ciągłe doskonalenie się, ciekawość świata, zdolności obserwawcze i przede wszystkim wyciąganie wniosków z historii oraz z błędów innych. Chcę Ci pokazać na przykładzie właśnie historii Łodzi i jego mieszkańców, że warto mieć ambicje, aspiracje i cele zawodowe. Łódzcy fabrykanci nie mieli łatwo, napotykali na swojej drodze mnóstwo problemów, ale nie poddawali się. Dziś o nich mówimy, bo pozostawili po sobie ślad na kartach historii. Nieważne ile masz lat - przyjedź a zobaczysz i poczujesz! Wyjedziesz z głową pełną refleksji...

Jestem licencjonowanym przewodnikiem po Łodzi i województwie. Ponadto posiadam uprawnienia pilota wycieczek krajowych i zagranicznych. Pracuję czynnie w tym zawodzie od 2001 roku. Posługuję się angielskim, niemieckim i rosyjskim. Za dodatkową opłątą orpowadzam w stroju historycznym.

Poza aspektem turystycznym, zajmuję się zawodowo róznież fotografią. Zachęcam do odwiedzenia mojaj strony www.joanna-labenska.pl oraz www.instagram.com/joannalabenska/

Zatem możesz liczyć również na profesjonalne zdjęcie z mojej strony na tle klimatycznego i jedynego w swoim rodzaju -mieście Łodzi :)

Jeśli potrzebujesz podpowiedzi jaki program ustalić, lub gdzie zjeść czy gdzie przenocować to zapraszam na www.przewodnikpolodzi.pl - tu znajdziesz wiele przydatnych informacji o Łodzi - muzea, galerie, teatry, kina, hotele, restauracje i wiele ciekawych zdjęć :)

Zapraszam do kontaktu!

Skontaktuj się ze mną
Tel: +48697688228
Email: joanna8228@o2.pl
Miasto: Łódź
Woj: łódzkie

Znajomość języków: angielski, rosyjski

Moje uprawnienia:

Ostatnio dodani przewodnicy, piloci

Poniżej prezentujemy nowych przewodników, którzy nie dawno zarejestrowali się w naszym systemie i chcą być do Państwa dyspozycji.