przewodnicy turystyczni

Kwiecień Wojtek

Kwiecień Wojtek

Jestem licencjonowanym Przewodnikiem Terenowym Ziemi Opolskiej i licencjonowanym Pilotem wycieczek z praktyką. Znajomość języków: rosyjski, czeski zakres elementarny i podstawowy. Obecnie posiadam także uprawnienia Przewodnika na województwo Śląskie,

Programuję na indywidualne życzenie klientów trasy turystyczne i prowadzę wycieczki i rajdy turystyki kwalifikowanej oraz rajdy i wycieczki szkolne. Wieloletnie doświadczenie w turystyce kwalifikowanej: górskiej, pieszej, rowerowej, narciarstwa biegowego nizinnego, górskiego i krajoznawstwa.

Jestem autorem m.in. regulaminów,  projektów graficznych i książeczki potwierdzeń terenowych dla odznak regionalnych turystycznych które weryfikuje :
- GŁÓWNE SZLAKI GÓRSKIE POLSKI wraz z tekstem regulaminu i wyżej wymienioną książeczką;
- ŚLADAMI ŚW. JACKA PTTK w Opolu.
- Odznaki "Blachy" - PRZEWODNIK TURYTYCZNY ZIEMI OPOLSKIEJ,
- Logotypu klubu który prowadzę "KLUB PRZEWODNIKÓW i PILOTÓW WYCIECZEK ZIEMI OPOLSKIEJ ORSO PTTK" .

Szczególna moja specjalizacja: turystyka pielgrzymkowa po sanktuariach Polski i Europy znanych i mniej znanych. Drogi i szlaki św. Jakuba. Szlaki górskie św. Jana Pawła II. Zakres i minimum działania terenowego cała Polska według Kanonu Krajoznawczego Polski PTTK, m.in.: Dolny, Opolski i Górny Śląsk; Jura Krakowsko-Częstochowska, Świętokrzyskie; a także zagranica: Czechy ze stolicą Pragą, Morawy wraz z Ołomuńcem i Śląsk Czeski; Słowacja wraz ze stolicą Bratysławą. Prowadziłem i mam doświadczenie w pilotażach zagranicznych po Bawarii - Szlak zamków i pałaców króla Ludwika II, sanktuaria Bawarii, Monachium stolica regionu. Austria - Salzburg - Wiedeń. Dawne Kresy Rzeczpospolitej : Ukraina - Lwów; Litwa - Wilno. Zainteresowania: historia, geografia, przyroda, religioznawstwo, terenoznawstwo, krajoznawstwo, architektura i historia sztuki... itd. Do każdego zlecenia przygotowuję się z dbałością o szczegóły. Nie używam GPS-u tylko map.

ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY :-)

Więcej informacji na mojej autorskiej stronie www.3korony.com.pl

Numer licencji P/PW/I: P122/PW1356

Skontaktuj się ze mną
Tel: 728515953
Email: wojtek.kwiecien@wp.pl
Miasto: Opole, Kędzierzyn-Koźle
Woj: opolskie

Znajomość języków: rosyjski, czeski

Moje uprawnienia:

Ostatnio dodani przewodnicy, piloci

Poniżej prezentujemy nowych przewodników, którzy nie dawno zarejestrowali się w naszym systemie i chcą być do Państwa dyspozycji.