przewodnicy turystyczni

Kurowska Oliwia

Kurowska Oliwia

Ostatnie lata mojej aktywności zawodowej dominowały głównie pod znakiem pilotażu (początkowo wahadłowym ale z czasem również i wycieczek) oraz pracy jako touroperator.

Urodziłam się w Katowicach więc naturalną koleją rzeczy było związanie się z tym miastem również jako przewodnik. Aktualnie jestem również w trakcie pisania pracy naukowej poświęconej rozwojowi przestrzennemu oraz opisowi architektury tego miasta. 

Śląsk to jednak nie same Katowice, dlatego też poszerzyłam swoje działania na terenie całego województwa, ale także okazyjnie na terenie miasta Kraków, gdyż jest to częsty kierunek wycieczek miejscowych turystów. Z przyjemnością oprowadzę zarówno po Katowicach czy też Pszczynie, ale chętnie podejmę także nowe kierunki, gdyż stawiam na ciągły samorozwój. 

Gdyby ktoś z Państwa był zainteresowany zapraszam do kontaktu zarówno poprzez portal, lub też bezpośrednio na adres email: oliwiaweronikakurowska@gmail.com.

Zapraszam również na stronę, którą prowadzę: https://www.facebook.com/zbutapokato/

Skontaktuj się ze mną
Tel: 539506178
Email: oliwiaweronikakurowska@gmail.com
Miasto: Katowice
Woj: śląskie

Moje uprawnienia:

Ostatnio dodani przewodnicy, piloci

Poniżej prezentujemy nowych przewodników, którzy nie dawno zarejestrowali się w naszym systemie i chcą być do Państwa dyspozycji.