przewodnicy turystyczni

Kuligowski Tomasz

Kuligowski  Tomasz

Po skończeniu turystyki i historii, interesując się od zawsze geografią i sztuką nie pozostało mi nic innego jak praca przewodnika i pilota, które wykonuje już od lat ...
Jako przewodnik oprowadzam turystów indywidualnych i grupy w językach polskim i angielskim w Gdańsku, Gdyni, Sopocie i Toruniu oraz na obszerach województw pomorskiego i kujawsko-pomorskiego.
Jako przewodnik muzealny oprowadzam w Muzeum Stutthof (dawny nazistowski obóz koncentracyjny) oraz w muzeach miejskich na obszarze moich uprawnień.
Jako pilot wycieczek w kraju jeżdżę z grupami młodzieżowymi i dziecięcymi, z pielgrzymkami i innymi grupami zorganizowanymi tam gdzie droga poprowadzi.
Jako pilot wycieczek zagranicznych preferuję Rosję i kraje powstałe z rozpadu ZSRR (Gruzja, Azerbejdżan, Armenia, Litwa, Łotwa, Estonia, Białoruś, Mołdawia, Uzbekistan), Włochy, tereny dawnej monarchii Habsburgów (Austria, Węgry, Czechy, Słowacja), generalnie Europa, ale jak będzie potrzeba to się dostosuję do innych kierunków byle z wyprzedzeniem.

Skontaktuj się ze mną
Tel: 606287465
Email: tomasz.m.kuligowski@gmail.com
Miasto: Gdańsk
Woj: pomorskie

Znajomość języków: angielski

Moje uprawnienia:

Ostatnio dodani przewodnicy, piloci

Poniżej prezentujemy nowych przewodników, którzy nie dawno zarejestrowali się w naszym systemie i chcą być do Państwa dyspozycji.