przewodnicy turystyczni

Kucia Jacek

Kucia Jacek

Pochodzę z Nowego Sącza, prowadzę wycieczki na terenie Tatr, Pienin oraz Podtatrza (Spisz, Podhale, Orawa). Staram się, aby każdy mógł wynieść coś wartościowego z dni spędzonych ze mną w górach. Z wykształcenia jestem geografem i meteorologiem. 

Oferuję zdobywanie tatrzańskich szczytów latem oraz zimą, wyjścia na najtrudniejsze szlaki jak Orla Perć pod fachową opieką, długie wędrówki od schroniska do schroniska czy też spacery dolinami dla grup szkolnych. Pomagam przełamywać lęki i wewnętrzne bariery :)

Do każdej wycieczki podchodzę z zaangażowaniem i pasją, chcę pokazywać wyjątkowość tej okolicy i rozbudzać ciekawość świata. Do moich ulubionych kierunków należą długie wycieczki grzbietami Tatr Zachodnich, szczyty takie jak Świnica czy Kościelec, a także malownicze pienińskie szlaki na Trzy Korony czy Wysokie Skałki.

Lubię zwiedzać tatrzańskie jaskinie i dzielić się wiedzą przyrodniczą i historyczną. Przeważnie łapię dobry kontakt z dziećmi i młodzieżą. Uprawiam skituring i skialpinizm, wspinam się i staram się aktywnie spędzać większość swojego czasu :)

Zimą zajmuję się prowadzeniem kursów turystyki zimowej oraz szkoleń lawinowych na różnym poziomie zaawansowania. Posiadam licencję szkoleniową TPN.

Jestem członkiem Akademickiego Koła Przewodników Tatrzańskich w Krakowie. Prowadzę działalność gospodarczą, wystawiam faktury. Współpracuję z firmami, grupami zorganizowanymi, a także turystami indywidualnymi.

Zapraszam serdecznie!

Skontaktuj się ze mną
Tel: 608719008
Tel: kapsel11010@gmail.com
Email: kapsel11010@gmail.com
Miasto: Nowy Sącz
Woj: małopolskie

Znajomość języków: angielski

Moje uprawnienia:

Ostatnio dodani przewodnicy, piloci

Poniżej prezentujemy nowych przewodników, którzy nie dawno zarejestrowali się w naszym systemie i chcą być do Państwa dyspozycji.