przewodnicy turystyczni

Gmyrek-Kowalska Marta

Gmyrek-Kowalska Marta

Jeśli zależy Państwu na efektywnym wykorzystaniu czasu w Królewskim Mieście Krakowie, polecam swoje usługi jako licencjonowany przewodnik miejski po Krakowie z językiem chorwackim i bułgarskim. Oferuję zarówno spacer standardowymi trasami takimi jak: Droga Królewska czy Kazimierz Żydowski, jak również ścieżkami dostosowanymi do indywidualnych potrzeb grupy. Oprowadzam zarówno dorosłych, jak i dzieci. Specjalizuję się w obsłudze grup polskich i z rejonu Bałkanów [zwiedzanie w języku polskim, chorwackim / serbskim oraz macedońskim / bułgarskim].

Wieloletnie doświadczenie w pracy z turystami polskim i zagranicznymi pozwoliły mi poznać potrzeby turystów, rozwinąć w sobie pasję do odkrywania nowych miejsc i "zarażania" nią innych, a przede wszystkim - pogłębić wiedzę na temat Małopolski i Krakowa, jego przeszłości i teraźniejszości.

Posiadam certyfikaty uprawniające do oprowadzania po wszystkich świątyniach w Krakowie (w tym po Katedrze Wawelskiej), po Podziemiach Rynku, poszczególnych oddziałach Trasy Pamięci (w tym po Fabryce Schindlera), po wystawach Muzeum Historycznego Miasta Krakowa, Muzeum Narodowego, Muzeum Podgórza oraz po Muzeum PRL-u.

Serdecznie zapraszam do wspólnego odkrywania tajników miasta!
Marta Gmyrek- Kowalska
www.przewodnik-krakowski.pl

Skontaktuj się ze mną
Tel: 664911099
Email: martakow00@gmail.com
Miasto: Kraków
Woj: małopolskie

Znajomość języków: chorwacki, serbski, bośniacki, bułgarski, macedoński, słoweński, angielski

Moje uprawnienia:

Ostatnio dodani przewodnicy, piloci

Poniżej prezentujemy nowych przewodników, którzy nie dawno zarejestrowali się w naszym systemie i chcą być do Państwa dyspozycji.