przewodnicy turystyczni

Koman Leszek

Koman Leszek

Jestem licencjonowanym przewodnikiem terenowym na obszar województwa podkarpackiego (uprawnienia z roku 2003). Najchętniej pokazuję Przemyśl i jego okolice. Uwielbiam Bieszczady; ale też Jarosław, Sanok czy Krosno z przyległościami.

Jestem licencjonowanym pilotem wycieczek (od 2005). Pilotuję wycieczki krajowe i zagraniczne. Chętnie jeżdżę po Polsce, ale też odwiedzam Ukrainę, Słowację i Rumunię. Zdecydowanie specjalizuję się w Ukrainie; Lwów i jego okolice, Podole, Wołyń, Bukowina. Jeżdżę też do Odessy i Kijowa.

Jestem przewodnikiem górskim z ukraińskimi uprawnieniami na obszar ich Karpat. Lubię trasy na Zakarpaciu, Bieszczady Wschodnie, Gorgany czy Czarnohorę.

Uprawnienia zdobywałem w czasach, kiedy koniecznym było ukończenie długotrwałego kursu i zdanie trudnego egzaminu. Nie wykonuję żadnego innego zawodu. Utrzymuję się tylko i wyłącznie ze zleceń przewodnickich i pilockich; dlatego też staram się aby moje usługi były na najwyższym poziomie.

Skontaktuj się ze mną
Tel: 605167715
Email: hipo68@go2.pl
Miasto: Przemyśl
Woj: podkarpackie

Moje uprawnienia:

Ostatnio dodani przewodnicy, piloci

Poniżej prezentujemy nowych przewodników, którzy nie dawno zarejestrowali się w naszym systemie i chcą być do Państwa dyspozycji.