przewodnicy turystyczni

Klir Magdalena

Klir Magdalena

Jestem pilotem wycieczek z WYBORU i ZAMIŁOWANIA! Od wielu lat zajmuję się obsługą grup turystycznych w różnej formie. Od wiosny do jesieni wyruszam na wycieczki pobytowe, objazdowe, w tym również pielgrzymki. Najczęściej zaglądam na Bałkany, gdzie przez 2 ostatnie sezony pracowałam jako rezydent, znam więc bardzo dobrze Chorwację, Bośnię i Hercegowinę, Słowenię, Czarnogórę, posługuję się komunikatywnie  jęz. chorwackim. Drugim ulubionym regionem turystycznym jest Francja - tu na pierwszym miejscu Paryż, po którym swobodnie się poruszam, równie często zaglądam z grupami na Lazurowe Wybrzeże, w Dolinę Loary czy w inne zakątki kraju, w tym także miejsca święte jak La Salette, Lourdes, itd. Zimę, moją ulubioną porę roku, standardowo spędzam z narciarzami w Alpach pilotując wyjazdy lub pracując jako instruktor narciarstwa. Byłam z grupami w Katalonii, północnych Włoszech, na Ukrainie, w Londynie, Amsterdamie, Budapeszcie, Bratysławie, Wiedniu i innych miejscach, więc bez problemu mogę podjąć się pilotażu.

Lubię od czasu do czasu podejmować się nowych wyzwań - jeśli tylko otrzymam wystarczająco dużo czas na przygotowanie się to i nowy kierunek nie będzie dla mnie problemem. Dodam, że prowadzę własną działalność gospodarczą. ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY!

Skontaktuj się ze mną
Tel: 535679474
Email: klirka@gmail.com
Miasto: Gliwice
Woj: śląskie

Znajomość języków: angielski, francuski, chorwacki

Moje uprawnienia:

Ostatnio dodani przewodnicy, piloci

Poniżej prezentujemy nowych przewodników, którzy nie dawno zarejestrowali się w naszym systemie i chcą być do Państwa dyspozycji.