przewodnicy turystyczni

Kiewisz-Wojciechowska Joanna

Kiewisz-Wojciechowska  Joanna

Zapraszam do wspólnego zwiedzania Warmii i Mazur. Jestem licencjonowanym przewodnikiem po tym najpiękniejszym regionie Polski, w którym żył i tworzył m.in. Mikołaj Kopernik. Z przyjemnością opowiem Państwu czym się różni Warmia od Mazur, pokażę zabytki sakralne (m.in. katedrę we Fromborku, Świętą Lipkę, Gietrzwałd, Stoczek Klasztorny, czy Glotowo), średniowieczne zamki i pole bitwy pod Grunwaldem, czy unikatowe w skali kraju pozostałości architektury II Wojny Światowej (Gierłoż, Mamerki, śluzy Kanału Mazurskiego).

Jako osoba urodzona i wychowana na Mazurach zaprowadzę Państwa w miejsca, gdzie przyroda wciąż zachwyca dzikością, możemy wspólnie odbyć rejs krajoznawczy po Wielkich Jeziorach Mazurskich lub Kanale Elbląskim.

Zwiedzanie regonu i opowiadanie o Warmii i Mazurach to moja pasja. Na co dzień jako dziennikarz ogólnopolskich mediów opisuję życie w tej części Polski, w wielu ważnych dla tych miejsc momentach uczestniczyłam osobiście, m.in. w poszukiwaniu bursztynowej komnaty w Mamerkach, polowaniu króla Juana Carlosa na żubry w Puszczy Boreckiej, czy poszukiwaniach szczątków Mikołaja Kopernika we Fromborku.

Lubię dzielić z innymi opowieściami o tym, czego byłam świadkiem. Wiem jak to robić, by opowieść była prawdziwa i fascynująca zarazem. Oprowadzam turystów indywidualnych i grupy zorganizowane.

Zapraszam do zwiedzania.

Chcesz odwiedzić Warmię i Mazury?
Szukasz licencjonowanego przewodnika?
Zapraszam do kontaktu!

Joanna Kiewisz-Wojciechowska
604 52 18 52
joanna@mazurytravel.pl
https://MazuryTravel.pl

Skontaktuj się ze mną
Tel: 604521852
Tel: MazuryTravel.pl
Email: joanna@mazurytravel.pl
Miasto: Olsztyn
Woj: warmińsko-mazurskie

Znajomość języków: polski

Moje uprawnienia:

Ostatnio dodani przewodnicy, piloci

Poniżej prezentujemy nowych przewodników, którzy nie dawno zarejestrowali się w naszym systemie i chcą być do Państwa dyspozycji.