przewodnicy turystyczni

Kazak Tatsiana

Kazak Tatsiana

Urodziłam się i wychowałam w Grodnie na Białorusi. Mieszkam w Warszawie. Jestem Białorusinką, języki białoruski i rosyjski są mi znane od urodzenia. Posiadam licencję przewodnika warszawskiego oraz przewodnika białoruskiego. Jestem historykiem, interesuję się dwudziestoleciem międzywojennym na ziemiach obecnej Białorusi Zachodniej. Uwielbiam Warszawę i podczas wycieczek staram się pokazać wszystkim warszawski genius loci widoczny w ogrodach, pałacach, muzeach (oprowadzam po Łazienkach Królewskich, Zamku Królewskim i Wilanowie), na starych i nowych ulicach, wreszcie, w historii życia tych znanych i mniej znanych mieszkańców.

Провожу индивидуальные и для групп - экскурсии по Варшаве! Люблю Варшаву, и во время экскурсий стараюсь раскрыть варшавский genius loci для всех, который прячется в парках, дворцах, музеях (провожу экскурсии по парку Королевские Лазенки, Королевскому замку и по дворцу в Вилянове), в старинных и не очень старых улицах, который живёт в историях жизни известных и не очень известных городских жителей.

Skontaktuj się ze mną
Tel: +48889782516
Email: takazak@gmail.com
Miasto: Warszawa
Woj: mazowieckie

Znajomość języków: rosyjski, białoruski

Moje uprawnienia:

Ostatnio dodani przewodnicy, piloci

Poniżej prezentujemy nowych przewodników, którzy nie dawno zarejestrowali się w naszym systemie i chcą być do Państwa dyspozycji.