przewodnicy turystyczni

Kamiński Tadeusz

Kamiński Tadeusz


PRZEWODNIK NA KA,ZDĄ KISZEŃ


PRZEWODNIKTURYSTYCZNY PO PŁOCKU I OKOLICY.

Jestem licencjonowanym przewodnikiem po Płocku i okolicy.


Zapraszam do odwiedzenia Płocka- dawnej stolicy Polski, grodu Hermana i Krzywoustego. Zaproponuję zwiedzenie bazyliki plockiej  i muzeum diecezjalnego w ktorym będziecie mogli podziwiać skarbiec, Biblię  Płocką z II ćwierci XII wieku, XIII, XIV i XVI wieczne gregoriały, największy zbiór pasów kontuszowych, patenę i kielich Konrada Mazowieckiego oraz wiele wspanialych
średniowiecznych eksponatów. Ze mną poznacie historię najstarszej istniejącej do dzisiaj szkoły, zwiedzicie miejsce objawień św.
Faustyny Kowalskiej, oraz zespół klasztorny Mariawitów. Dla chetnych zorganizuję zwiedzanie domu Władysława Broniewskiego
oraz kilkusetletniego dębu który zgromadzil w sobie historię setek lat i dawał siłę pokoleniom płocczan - o którym tak pięknie pisal     w swoich wierszach poeta. Oferta  jest oczywiście o wiele bogatsza bo Płock to miasto z 1000 letnią bogatą historią.
To między innymi na tych ziemiach rodziła  się państowość naszego pięknego kraju.
Płock to również bohaterskie miasto, które odparło nawałę bolszewicką, za co zostało odznaczone przez marszałka J. Piłsudskiego Krzyżem Walecznych. Zapraszam serdecznie do Płocka.

Bierzmy się więc za zwiedzania Płocka. Ze mną nie moża się nudzić :)
Skontaktuj się ze mną
Tel: 609874273
Email: tadeo1911@interia.pl
Miasto: Płock
Woj: mazowieckie

Moje uprawnienia:

Ostatnio dodani przewodnicy, piloci

Poniżej prezentujemy nowych przewodników, którzy nie dawno zarejestrowali się w naszym systemie i chcą być do Państwa dyspozycji.