przewodnicy turystyczni

Kaminska Barbara

Kaminska Barbara

Z wykształcenia jestem językoznawca i filologiem. Przez 11 lat pracowałam nauczajac języka angielskiego. Od ponad 13 lat w Rzymie jest mój dom.

W tym mieście zakochałam się nie od pierwszego wejrzenia i postanowiłam wykorzystać moje doświadczenie dydaktyczne w inny sposób. Oprowadzam grupy oraz klientòw indywidualnych po Rzymie, regionie Lacjum oraz po Watykanie dzielac sie moja wiedza I moja miłościa do miasta, jego historii, kultury, gastronomii i życia codziennego.

Uwielbiam nieduże grupy, dzieci oraz interakcje z uczestnikami wycieczek. Pokazuję miejsca pocztówkowe, które turyści musza zobaczyć odwiedzajac Wieczne Miasto,  jak i miejsca mniej znane, do których niewiele osób zaglada. Organizuję wyjazdy za miasto, gdzie znajduje się mnóstwo atrakcji dla tych, którzy stolicę Włoch odwiedzaja nie po raz pierwszy. Proponuję miejsca, gdzie można skosztować tradycyjnej kuchni rzymskiej

Skontaktuj się ze mną
Tel: 00393205638273
Email: basiagry@wp.pl
Miasto: Rzym
Woj: zagranica

Znajomość języków: angielski, polski

Moje uprawnienia:

Ostatnio dodani przewodnicy, piloci

Poniżej prezentujemy nowych przewodników, którzy nie dawno zarejestrowali się w naszym systemie i chcą być do Państwa dyspozycji.