przewodnicy turystyczni

Jurkowska Jagoda

Jurkowska Jagoda

Jestem licencjonowanym przewodnikiem beskidzkim, terenowym, pilotem wycieczek, instruktorem i trenerem przewodnictwa turystycznego akredytowanym przez Światową Federację Stowarzyszeń Przewodników Turystycznych (Word Federation of Turist Guide Associations, WFTGA), instruktorem krajoznastwa, instruktorem narciarstwa zjazdowego, sędziom narciarskim PZN oraz wychowawcą kolonijnym.

Przewodnictwem i pilotażem zajmuję się od 2002r. Z wykształcenia jestem historykiem, z zawodu nauczycielem dyplomowanym. Organizuję i prowadzę wycieczki krajoznawcze, warsztaty metodyczne, konkursy dla młodzieży. Bliska jest mi edukacja regionalna. Moją specjalnością są grupy zorganizowane (m.in. szkolne dla których przygotowuję specjalne programy edukacyjno-krajoznawcze nawiązujące do podstawy programowej). Do każdej grupy podchodzę indywidualnie starając się spełnić oczekiwania organizatorów wycieczek.

Zapraszam do wspólnego poznawania historii i pięknych miejsc.

www.przewodnikbeskidzki.com.pl

Skontaktuj się ze mną
Tel: 692133969
Email: jagjur@poczta.onet.pl
Miasto: Szczawnica
Woj: małopolskie

Znajomość języków: j. angielski

Moje uprawnienia:

Ostatnio dodani przewodnicy, piloci

Poniżej prezentujemy nowych przewodników, którzy nie dawno zarejestrowali się w naszym systemie i chcą być do Państwa dyspozycji.