przewodnicy turystyczni

Jarząbek-Giewont Michał

Jarząbek-Giewont Michał

Zapraszam na wspólne wędrówki po tatrzańskich szlakach i po Zakopanem. Jako przewodnik tatrzański oprowadzam po Tatrach osoby indywidualne oraz grupy zorganizowane. Posiadam stosowne licencje i uprawnienia do prowadzenia na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego. Z moich usług może skorzystać każdy, dzieci, młodzież, osoby dorosłe oraz seniorzy.

Wycieczki dostosowuje do indywidualnych potrzeb klienta. Przewodnictwem zajmuje się zawodowo już ponad 10 lat, jestem do dyspozycji 360 dni w roku.

W trakcie wspólnych wycieczek największy nacisk kładę na bezpieczeństwo uczestników. Edukacja to również jeden z najważniejszych aspektów mojego przewodnictwa. Aby nie było za oprowadzam wycieczki na luzie i z humorem. Nie straszne są mi również grupy o charakterze  sportowe, chętnie oprowadzam po Tatrach w nieco szybszym tempie niż spacerowy :)

Dla osób pragnących poznać niezwykłą historię Zakopanego, wyjątkowe miejsca i zabytki miasta, przygotowałem szczegółową ofertę tematyczną. Jako przewodnik oprowadzam zimą na nartach skiturowych, można ze mną zwiedzić również Tatry, Podhale na rowerze górskim.

Zapraszam do skorzystania z moich usług, więcej na mojej stronie https://www.tatry-przewodnik.com.pl"
Do zobaczenia na szlaku!

Skontaktuj się ze mną
Tel: 606484914
Email: kontakt@tatry-przewodnik.com.pl
Miasto: Poronin
Woj: małopolskie

Moje uprawnienia:

Ostatnio dodani przewodnicy, piloci

Poniżej prezentujemy nowych przewodników, którzy nie dawno zarejestrowali się w naszym systemie i chcą być do Państwa dyspozycji.