przewodnicy turystyczni

Janusz Bartłomiej

Janusz Bartłomiej

Z wykształcenia jestem geografem i ukrainoznawcą. Od 2008r. jestem przewodnikiem beskidzkim, od 2010r. pilotem wycieczek a od 2011r. przewodnikiem miejskim po Krakowie (wszystkie licencje potwierdzone nadaniem uprawnień przez Marszałka Województwa), od 2012r. prowadzę własną działalność, odbyłem ponad 700 dni pracy z grupami w każdym wieku. Z grupami jeżdżę po całej Polsce, oprowadzam po Krakowie, Tarnowie, Przemyślu, po górach (Bieszczady, Beskidy, Pieniny, Podtatrze, Pogórza Karpackie), a także pilotuję wycieczki za granicę  (Słowacja, Ukraina, Rumunia, Czechy, Węgry, Chorwacja, Czarnogóra, Macedonia, Bułgaria).  Byłem nagrodzony wyróżnieniem w plebiscycie Przewodnik Małopolski w 2016r.

Najlepszym potwierdzeniem jakości moich usług są recenzje uczestników moich wycieczek: https://www.facebook.com/pg/BartlomiejJanuszUslugiPrzewodnickie/reviews/?ref=page_internal

zapraszam na moją stronę: www.szukam-przewodnika.pl

Skontaktuj się ze mną
Tel: 781355236
Email: szukamprzewodnika@gmail.com
Miasto: Kraków
Woj: małopolskie

Znajomość języków: ukraiński

Moje uprawnienia:

Ostatnio dodani przewodnicy, piloci

Poniżej prezentujemy nowych przewodników, którzy nie dawno zarejestrowali się w naszym systemie i chcą być do Państwa dyspozycji.