przewodnicy turystyczni

Iwanowska Agata

Iwanowska Agata

Nazywam się Agata Iwanowska i serdecznie zapraszam Państwa  do zwiedzania Kampanii z polskim przewodnikiem i na wspólne wędrówki: po Neapolu - królewskiej stolicy tego regionu, po Pompejach - które pozwolą Wam przenieść się wirtualnie w czasy starożytne, po Capri - gdzie poczujecie się jak w siódmym niebie, po Casercie- gdzie pospacerujemy w towarzystwie królów czy po boskim Wybrzeżu Amalfi.
Neapol stał się moim drugim domem lata temu. Do matury w Polsce, studia już w Neapolu - lingwistyka, a dodatkowo historia, historia sztuki i socjologia.
Od 2004 roku jestem licencjonowanym przewodnikiem Regionu Kampania. Kocham dzielić się swą wiedzą o zabytkach, o ludziach, o zwyczajach, o potrawach i trunkach, dzielić z Wami emocje wspólnego zjedzenia frittatina na stojąco, wypicia kawy w barze z kapliczką Maradony, czy lampki wina falanghina. Zawód przewodnika stał się moją pasją i wyzwaniem na lata.
Kampania nie pozwala się nudzić, to miejsca ciągłych kontrastów, tu ciągle coś umie zaskoczyć miejscowych i przybyszy. Zwiedzanie Neapolu i okolic to przygoda dla każdego z Państwa zmysłów.
Moją ofertę kieruję do indywidualnych gości, jak też do grup zorganizowanych i pielgrzymkowych.
Do zobaczenia
Agata 

Zapraszam do kontaktu:
info@neapolzprzewodnikiem.pl
www.neapolzprzewodnikiem.pl

Skontaktuj się ze mną
Tel: +393337191463
Tel: +48797099031
Email: agataiwanowska@fastwebnet.it
Miasto: Neapol
Woj: zagranica

Moje uprawnienia:

Ostatnio dodani przewodnicy, piloci

Poniżej prezentujemy nowych przewodników, którzy nie dawno zarejestrowali się w naszym systemie i chcą być do Państwa dyspozycji.