przewodnicy turystyczni

Górka Jerzy

Górka Jerzy

Jestem przewodnikiem terenowym po Jurze Krakowsko Częstochowskiej. Posiadam również licencję na Ojcowski Park Narodowy. W turystyce pracuję od kilkunastu lat. Z racji, że z zawodu jestem geografem, i podróżnikiem chętnie pomogę opracować programy wycieczek autokarowych i pieszych.

Z przyjemnością podzielę się wiedzą o krainie białych skał i średniowiecznych zamków jaką jest Jura Krakowsko Częstochowska. Znajdziemy tu nie tylko fantastyczne krasowe formy skalne, liczne jaskinie i schroniska skalne, jedyną w Europie pustynię, ale także kazimierzowskie warowne zamki usytuowane wśród skał i świadczące o kunszcie dawnych budowniczych. Warowne zamki łączy sieć malowniczych krajobrazowo szlaków pieszych i rowerowych, ze słynnym Szlakiem Orlich Gniazd Na obszarze Jury znajduje się Ojcowski Park Narodowy, 5 parków krajobrazowych i ponad 30 rezerwatów. Urok tej krainy, oraz gościnność mieszkających tu ludzi sprawi, że odwiedzenie tego regionu na długo pozostanie w pamięci każdego turysty.

Zapraszam zatem na Jurę.

Skontaktuj się ze mną
Tel: 692739923
Email: mtbass@op.pl
Miasto: Zawiercie
Woj: śląskie

Znajomość języków: polski

Moje uprawnienia:

Ostatnio dodani przewodnicy, piloci

Poniżej prezentujemy nowych przewodników, którzy nie dawno zarejestrowali się w naszym systemie i chcą być do Państwa dyspozycji.