przewodnicy turystyczni

Gorczyca Jerzy

Gorczyca Jerzy

Jerzy Gorczyca - przewodnik górski, ratownik przedmedyczny, podróznik, wspinacz i biegacz. Pasjonat wszelkiej eksploracji gór świata i podrózy po świecie. Zdobywca wielu szczytów w górach świata. Ponad 30 letnie związane z tym doświadczenie.

Przewodnik górski: Beskidzki, Sudecki, UIMLA. Przewodnik terenowy: Jurajski, Świetokrzyski i Dolnośląski. Przewodnik miejski: Wrocław i Praga. Ratownik przedmedyczny KPP. Pilot wycieczek. Staram się stale rozwijać swoją wielką pasje podrózowania i gór w świecie. Obecnie min poprzez uczstnictwo w kursie SPT na przewodnika tatrzańskeigo. Czy  podwyższenie klasy na jedynkę w Beskidach.

Zapraszam oraganizatorów turystyki, biura podrózy i klientów indywidualnych do współpracy. W zakresie prowadzenia grup i klientów indywidualnych w: Sudety, Beskidy, Tatry Słowackie, Świętokrzyskie, Jura, Roztocze oraz Góry Czech, Słowacji czy Niemiec. Zapraszam do miast typu Praga, Wrocław, Bratysława i inne. Jako pilot Polska w całości. Kraje sąsiednie.(: Zapraszam na szczyty typu Babia Góra, Śnieżka, czy Rysy. Góry Polskie od Bieszczad po Góry Izerskie. Dbam mocno o bezpieczeństwo klienta, by miał komfort pobytu i przyjemność. Zapraszam na moją strone www.gorczyca.przewodnik-sudecki.com. Zapraszam do wspoółpracy.

Pozdrawiam
Jurek Gorczyca (:

Ostatnio dodani przewodnicy, piloci

Poniżej prezentujemy nowych przewodników, którzy nie dawno zarejestrowali się w naszym systemie i chcą być do Państwa dyspozycji.